Sağlıklı bir ilişki mi?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar.18 yaşındayım ilk defa biriyle çıkıyorum o da benimle yaşıt elimden geldiğince dengede kalmaya çalışıyorum çekingen taraflarimi törpuluyorum o ilişkinin biraz daha güzel kısmı benden daha heyecanlı istekli ve sevgisini gösteriyor ben hala birseyleri kavramaya çalışıyorum.
Bu soruyu kime sorabilirim bilmiyorum o yüzden buraya yazmaya karar verdim en azından fikir sahibi olurum umarım kimseyi rahatsız etmez.
Çokça konuşup az bulusabiliyoruz ve bulustugumuz zamanlar da yakinlasmalar oluyor ben de hevesini veya onu kırmak istemiyorum sadece henüz yeni denilebilecek bir ilişki bir kaç dokunusà izin veriyorum o da suanà kadar fazlası için zorlamadı sadece rahat olmamı istiyor bazen arkamdan sariliyor hani onda birsey oldugunu anliyorum sadece kilitleniyorum yabani gibi davranmak da istemiyorum tedirgin olduğum kısım ileride dur dediğimde gerçekten bu ona yeticekmi zaman ilerledikçe daha fazlasını yapmami ister biliyorum ama düşünmüyorum
Bir de bazıları insan sevdiği kıza dokunmaz falan yazmış gerçekten öyle mi ben aslında sevdiğim insandan başka kimse bana dokunmasın isterim genel olarak temas sevmiyorum zaten kendim de sadece sevdiğim insana o kadar yakın dururum
Ama bunu o kadar çok duydum ki acaba diye soruyorum
Sağlıklı bir ilişki mi?
1
2
Görüşünü yaz