Türk Kızları neden Erkeklerin peşinden koşmasını istiyor sizce?

Biz gurursuz muyuz arkadaş bizim gurumuz yok mu neden sizin peşinizden koşup gurumuzu yere serelim herşeyi Erkeklerden bekleyip ben adım atmam kolay kolay kendini ağır edip gurur yapıyorlar ilgiyi mesaj atmayı aramayı herşeyi Erkeklerden bekliyorlar ben mesaj atmam sen at kafası sen mesaj at bana yalvar yazmam için yazmazsam bile sen yalvar köle gibi it gibi beni çok değerli hisset 🤷‍♂️hoşlanıyorlar ama belli etmiyorlar kendini hep ağır ediyorlar yalanlara sığınıyorlar neden çünkü peşinden sürükleyecek 1 yıl boyunca ya bu dünyanın neresine gidersiniz gidin böyle saçmalık yok ağa ya bir insan birbirinden hoşlanır iki taraf hissediyorsa sever açılır Avrupa da öyle mesela ne lan böyle ya kendi çevremden biliyorum Kız çocuğa açılmak için 8-10 ay arası sallatmış çocuk dedi ayarlayana kadar canım çıktı bide yerinde sayarak değil peşimizden koş diyorlar nasıl şımartmışlar nasıl yüz vermişlerse bu Kızlara kim bunlar 250 şey için gitmeyin bunların gitmeyin beyler bakın siz gitmesiniz bunların gururu kıracak suç biz Erkeklerde
Türk Kızları neden Erkeklerin peşinden koşmasını istiyor sizce?
1
2
Görüşünü yaz