Sizce kim ne demek istedi?

Gizli Üye
Benim onu sevdiğimi biliyor ve ben ona, tamam aslında duygularım öyle değilmiş sende benim arkadaşımsın dedim. Sırf hala görüşebilmek için. O da bak eğer hala seviyorsan da bu benim için sıkıntı değil dedi.
Her neyse o günden sonra biz sarılmaya bile başladık hep alnımdan öpüyordu. Bir gün mesaj attım yine. Aşırı yoğun bir işim var belim çok ağrıyor dedi dertlendi işyeri hakkında konuştu canım baya sıkkın dedi. Dinledim onu üzüldüm. Sonra dedim ki ee kaçta uyanacaksın. Sevgili aslı şu an canım çok sıkkın daha sonra konuşsak olur mu dedi. Bu lafa benim canım sıkıldı. Ne zaman yazsam işi ve gücü oluyordu. Bende dedim ne zaman sana mesaj atsam hep işin çıkıyor. O da gerçekten sinirlendi. Senin her şeyi kişisel algılamak gibi bir hastalığın var bırak bu huyunu bak zarar görürsün dedi. Sana dur dedim zamanında, üzerine alınma dedim durmadın yine durman gereken yerde durmadın dedi. İstiyorsun ki benim elimle bitsin bu iletişim. Benim sana kastım mı var. Bir laf söyleyim de bana gardını al. İstediğin bu dedi. Gitti. Ertesi gün konuştuk. Ben seni seviyorum kaybetmek istemiyorum sen bana soğuk davranınca da telaşlanıyorum dedim. Ben seni kaybetmek istemiyorum dedim. Sen benim sahibim değilsin kimse benim sahibim değil dedi ne kaybetmesi dedi. Arkadaşlar bu adam mı haklı ben mi? Telefonda ağlayınca aradı akşam, sana çok değer veriyorum bunu bil dedi aklım sende kaldı kendine bir zarar vermedin demi, dedi. Bu konuşmadan sonra da ne yazsam resmi davrandı.
Sizce kim ne demek istedi?
1
0
Görüşünü yaz