Evlenmeyi çok istiyorum fakat bir yandan da ciddi bir ilişkiye girmeye cesaretim yok! Nedir bu hâlim?

Gizli Üye
Aday aramak için değil çözüm ve fikir edinmek için soruyorum. 37 yaşındayım. Daha önce Hiç evlenmedim. Üniversite mezunuyum. Bir meslek sahibiyim şu an çalışmasamda. Hatta flört, sevgili bi erkekle yakınlaşma! durumlarına dâhi girmedim.. (Dini inancımdan dolayı..) Açıkcası hiç yaşımı göstermem, Fiziğim düzgün ve güzel bir bayanım öyle çok abartı bir Kompleksim çekincemde yok. Duygusal olarak Sadece kendi kendime aşık oldum çok defa zaten karşılıksızdı.. Sevenleri de ben sevemedim. Platonik aşka yöneldim kimi zaman.. Özetlersem duygusal ve cinsel manada artık çok zorlanıyorum ve zirvedeyim. Bu cesaretsizliğimi nasıl yenerim? Neden böyle hissediyorum? 😏😒😪😔
Evlenmeyi çok istiyorum fakat bir yandan da ciddi bir ilişkiye girmeye cesaretim yok! Nedir bu hâlim?
Güncellemeler:
14 gü
Görüşler ve yorumlar için teşekkür ederim fakat, neden çok isteyip iş ciddiyete gidince çekiliyorum bilemiyorum 🤷‍♀️ beni tanımak isteyene izin veremiyorum.. Hadi 2. kez çay içelim teklifi beni boğuyor! Psikolog var ise konuşabilirim
13 gü
Güncelllll
7
2
Görüşünü yaz