Sizce ne yapmalıyım acil?

+5Xper
Gizli Üye
Bir ilişki düşünmüyorum kimseyle dedi. Onu da sevdiğimi biliyor. en son biz biraz yakınlaştık ve ben o günden beri yine aranıp sormuyor beni. Mesaj atınca da böyle kısa cevaplar veriyor. Zaten sevgili değiliz.
3 mesaj attım 3. Gün gördü cevap verdi. Naber nasılsından sonra ben buna keyifler nasıl dedim. hayırdır sen bir şey mi söylemek istiyorsun? dedi.
Yoo dedim konuşmak mı istemiyorsun benimle dedim. (en son bana geldiğinde demişti ki, bak ben sana kısa yazdığımda ya da yazmadığım da üzerine alınıp kişiselleştirme diye 2 saat konuşup beni uyarmıştı) her neyse ben yine bu soruyu sorunca sinirlendi. Ben sana daha önce de konuştum yine aynı lafı diyorsun dedi.

seni merak ettim bahane olsun diye yazdım dedim güldüm.

Biliyorum ve bu hoş bir şey değil dedi.

(Orada delirdim ben.)
Bugüne kadar seni sevdiğim halde arkadaş olmamızda sorun yoktu dedim. Şimdi noldu dedim? Baya bir şey yazdım.

sen bana naber yazdığında git benimle konuşma mı dedim sana! İşim var şu an dedi.
Tamam sonra konuşuruz dedim.
Sonra da ne konuşcaz dedi, bir şey yok sıkıntı yok anlamında söyledi yani. Tamam dedim.
Ben sana sürekli kendimi açıklamak zorunda kalıyorum hep ifade etmek zorunda kalıyorum kendimi. Artık bir şey söylemiycem ne istiyorsan onu anla dedi. Dünyanın sonu mu dedi. Yazmayı bıraktı. Ben mi haksızım sizce burada arkadaşlar ben mi yanlış anlıyorum
Sizce ne yapmalıyım acil?
3
2
Görüşünü yaz