Askerdeyim diye yakın arkadaşının arkadaşıyla sevgili olmuş nasıl intikam alırım?

Gizli Üye
Terhis olmama 2 ay vardı. 1 haftadır ona ulaşmaya çalışıyordum ulaşamıyordum. Telefonlarıma çıkmıyordu. Şüphelendim içten içe korku ve telaş bastı. Geceleride uyuyamıyorum doğru düzgün. Dün telefonuma çıktı sordum neden cevap vermiyorsun aramalarıma diye. Bana hislerinin bittiğini çok düşündüğünü ve bitirmek istediğini söyledi. Askerdeyim diye mi görmeyince dokunmayınca senin sevgin bitiyor mu dedim. Onunla ilgisi yok istemiyorum işte diye lafı geveledi. Telefonu kapattı. Askerde dokunmatık telefon yasak olduğundan kimse taşımaz taşıyab kişide 1-2 dir. Bir arkadaşımdan rica ettim instagramda arkadaşına yazdım durumu. Oda bir çocukla çok yakınlaştıklarını söyledi duygusu kalmamıştır bitirmiştir kendi hayatına bak dedi. Ne yapıcam ben içim yanıyor kaç gündür uyku girmiyor gözüme. Halsiz bitkin hissediyorum nefret kusuyorum ona intikam almak istiyorum ne yapayım sizce?
Askerdeyim diye yakın arkadaşının arkadaşıyla sevgili olmuş nasıl intikam alırım?
4
4
Görüşünü yaz