Aldatan erkek bir daha aldatır mı?

Gizli Üye
Eşim internette bulduğu biriyle ciddi bir ilişki yolunda ilerlerken tesadüfen mesajını gördüm açıklama yapmadı yok dedi yanlış gördün o kız ismi değildi erkek ismiydi göster dedim göstermedi mesajı sonra itiraf etti her şeyi yıkıldım 3 gün tansiyonum düşüktü öldüm ölecem iki hastaneden çıkmadım instagram da bulmuş arkadaşı için önermiş o kabul etmeyince kendi bir ilişki kurmuş ve numara verilmiş birbirlerine gece 11 de mesaj geliyorsa ciddi bir ilişki olmuş ve şu dikkatimi çekti kız eşimin evli olduğunu bilmiyormuş eğer Bilmiyorsa neden 4 aydır hiç hafta sonu bu kız aramadı eşimi sonra bitireceğini söyledi 3 gün sürdü ilişkiyi bitirmesi sırf cinsellik için düşünmüş bende yapayım bir kereden nolur demiş kendi kendine ve zaman zaman pişmanlık duyuyormuş ben napiyorum iki küçük çocuğum var gibisine burdan beni kimse tanımıyor onun ben nasıl biriyim ben evini hiç aksatmayan temizliği olsun yemeği her türlü ilgisi eşime olan sevgimi hep gösterdim cinsellik konusunda da hiç bir eksiklik göstermeyen eşini neden aldatır cahil değilim saf değilim saf derken aptal anlamında ve zayıf uzun güzel bir bayan bir erkek başka ne ister eşim de namaz kılan kuran okuyan derslere giden biri söz verdi bir daha olursa bosanirsin bütün haklarını veririm dedi hatta bana o anki pişmanlıkla sende beni aldat dedi ama internet üzerinden sadece yüzyüze kimseyle konuşma görüşme değil dedi sanal ortamda bu adama ne kadar güvenmeliyim Bilmiyorum kadınlara cinselligine düşkün biri ben dedim ona bu gün bitti dersin yarın o kız çıkar peşine düşerse veya başka biriyle olursa ben dayanamam yoruldum artık boşanmaya hazır olduğumu ifade ettim ben gencim daha yeni hayat kurarım diye ifade ettim bittiğini söyledi telefonun şifresini verdi kafam çok karışık ailem yok maddi bir durumum birikmiş yok ne yapsam bilmiyorum
Aldatan erkek bir daha aldatır mı?
62
59
Görüşünü yaz