Önce evlenme teklif etti sonra ayrıldı bu erkek ne yapmak istiyor?

Gizli Üye
LÜTFEN HEPSİNİ OKUYUN, UZUN AMA LÜTFEN..
Biz çok güzel başlangıç yapmıştık. Üzerime titriyordu. Sevgisini her zaman hissettiriyordu. Herkes onun beni ne kadar sevdiğinin farkındaydı zaten.
Benimle evlenmek istediğini söylemişti. Ailesi ile tanıştım. Hatta annesi ile aramda çok iyiydi. Sonra durduk yere bir anda ayrılmamız gerektiğini söyledi. Şok oldum anlamadım hiçbir şey. Sonra başka bir kızla sevgili oldu aynı dönemde..
Aynı iş yerinde çalışıyorduk. Bana sen benim tek huzurumsun mutluluğumsun dedi, burada kal işten ayrılma yeter ki göreyim seni dedi. . Kız içinde arkasından salladı.
Neye uğradığımı şaşırdım. Ortak tanıdıklar çoktu tabi. Sordum herkes başka bişey söylüyordu. Kimisi beni çok sevdiğini, kimisi maddi konulardan ötürü o kızla birlikte oldugunu, kimisi o kızı sevdiğini söylüyordu. O kadar belirsiz kaldıki anlatamam. Zamanında beni seven kişi nasıl olurda böyle bir şey yapar? Aramızda cinsel bir durum hiç olmadı. Sonra ben işten ayrıldım. Patron zaten onun abisiydi kolaylıkla çıktım işten. Ayrıldık ama hala bana yazıyordu hep arıyordu bişeyler bahane edip.
Numarasını sildim engelledim heryerden.1 Sene geçti tam. Engelini kaldırdım baya önce. Hiç geri dönmedi aramadı. O kızlada biz ayrıldıktan 4-5 ay sonra ayrılmışlar zaten. Ben zaten birşey yapmadım. Ama aramıyor hiç özlemiyor ama benimleyken o kadar mutlu olan insanın özlememesi mümkün mü? Neden hiç aramıyor?
Önce evlenme teklif etti sonra ayrıldı bu erkek ne yapmak istiyor?
3
3
Görüşünü yaz