Benim yerimde olsan ne yapardın?

Gizli Üye
Kısaca anlatayım Severek bi Evlilik yapmıştım. Daha sonra eşimin müşterilerinden birinin şöförüne aşık oldum. O da bana ve konuşmaya başladık ettik ben eşimden boşandım olaylı bir şekilde herseyi öğrendi. Derken bu 2. Eşimle şöför olanla evlendim kısa zamanda. Sonra pişmanlık yaşamaya başladım. İlk eşimi özlemeye başladım 2 si beni çoğu konuda tatmin etmiyordu. İlk eşimi aradım konuşmak istedim tabi o istemedi reddetti defalarca araya tanıdıkları sokup pişman olduğumu söyledim vs neyse zaman geçti konuşmaya başladık beni affetti bi dargın bi barışıktık o ara hamile kaldım 2. eşimden ve ilk eşimle konuşmayı kestik. Sonra yine yazdı seni seviyorum falan diye yine başladık konuşmaya ve 2. Eşim farketmeye başladı ve öğrendi onu onunla aldattıgımı anlaşmalı boşandık 6 aydır aynı evdeyiz yine yakalayınca bitirmek istedi ayrı eve çıktım herseyi ilk eşim yaptı evi tuttu eşyalar aldı bana iş yeri açacak araba alacak seneye bende ona karşı farklı sevgi var... ama şimdi ikinci eşimle alakalı vicdan azabı çekiyorm onun için çok üzülüyorum haketmedi ne olursa olsun. Ve kızımın babası sonuçta ona karşı sevgim de var. Herseyi bildiği halde geri dönmemi istiyor onu aldattıgımı biliyor kendi ve ailesi ama ona rağmen istediğin gibi olacam geri dön diyor. Bi tarafta ilk eşim ve bana herseyi vadediyor sevgi iş ev araba. Diğer tarafta kızımın babası ama pek bişi hissetmiyorum desem yeri... sen olsan ne yaparsın?
Benim yerimde olsan ne yapardın?
9
2
Görüşünü yaz