3 yıllık ilişkim var ama eski sevgilim ile buluştum. Aramızda ki bu yaşananları kız arkadaşıma söylersem ayrılır mı sizce benden?

Gizli Üye
3 yıldız gayet iyi giden uzak mesafe ilişkim var. Bundan öncede uzak mesafe ilişkim olmuştu ama o 2 sene sürmüştü. Eski sevgilim instagramdan mesaj attı benim olduğum ilde halası var onlara gelmiş. Görüşmek istiyorum dedi. Ben ankarada yaşıyorum eski sevgilim Bursa da yaşıyor. şu an ki sevgilim de İstanbul da yaşıyor. Eski sevgilim ile buluşmayı kabul ettim. Özledin mi beni dedi evet dedim bende özledim dedi. Sarılıp uyumayı o kadar özledim ki ilkleri sende tattım dedi. Biz bununla film izlemek için günlük eve çıktık. Aramızda istemeden yakınlaşma oldu. Benim aklım yeniden eski sevgilime kaydı fakat şu an ki ilişkimde ki sevgilim çok iyi bir insan bana çok yardımı oldu en zor günümde yanımda oldu çok değer veriyor bana. Bunu kız arkadaşıma anlatmak istiyorum fakat ben sevgilimin beni terketmesinden korkuyorum. Benim ne yapmam gerekiyor doğru olan nedir sizce arkadaşlar
Güncellemeler:
4 ay
Beni eleştirenler kendine baksin
3 yıllık ilişkim var ama eski sevgilim ile buluştum. Aramızda ki bu yaşananları kız arkadaşıma söylersem ayrılır mı sizce benden?
5
1
Görüşünü yaz