Arkadaslar yardiiim🥺🥺 ?

Gizli Üye
Merhaba. Yaklaşık bi buçuk aydır ilişkim var. Aynı şehirde yaşıyor farklı sehirlerde okuyoruz. antalyada oturuyoruz aslında ama ben ankarada okuyorum öğrenci evim var. flört evresindeyken birden konuşmayı kesmiştik ve bir daha konusmama kararı almıştık. Daha sonra ben ankaraya gelirken mesaj attim çünkü beraber gideriz diye plan yapmıştık. işte beraber gelmeyi düsünuyorduk olmadi ama kendine iyi bak
ben yarın yola çıkıyorum dedim. O da birden bilet aldı ve benimle gelmek istediğini tekrardan denemek istediğini söyledi. Yaklaşık bir buçuk aydır beraber kalıyoruz ve birden sevgililige dönüştü haliyle aslında mutluyum ama yaşanan şeyler de arttı ve cinsel olarak. da bir şeyler yaşıyoruz tam olarak birliktelik denmese de. Sizce bu ilişkide içimden geldiği gibi yaşadığım. icin hatalı miyim beni çok sevdiğimi söylüyor ben de onu seviyorum gerçekten. normalde bu kadar rahat bir insan değilim. O daha önceki ilişkilerinde (duzgun) biriyle bir şeyler yaşamak istememis hiç ama seni sevdiğim halde yasamak istiyorum seni çok arzuluyorum diyor
Arkadaslar yardiiim🥺🥺 ?
5
2
Görüşünü yaz