İLİŞKİ VE ARKDAŞ TARAFINDAN İHANET?

AADDAAMM
benim sevdiğim bi kız vardı biz sürekli ayrılıp barışıyorduk Yani o sürekli bitirip sonrA yazıyordu barışıyorduk öyle bir gün bunun eski sevgilisi ile konuştuğunu duydum ve tartıştık haksız olan ben çıktım sen nasıl benim hesabıma bakarsın Gibisinden beni suçladı ayrılmak istedi Tm dedim yaklaşık 4 ay ayrı kaldık bundan 2 gün önce bana yazdı aklımdasın çıkmıyorsun hayallerimde sen varsın diye neyse konuştuk falan ikimizinde ortak bi arkadAşı vardı bu arkadaş bizim ayrıldığımızı biliyordu ve ben eski kız arkadaşımı çok seviyordum bu ortak arkadaşımızda bunu biliyordu falan ve ortak arkadaşımız bunu bilmesine rağmen benim eski kız arkadaşıma sonuçta barışmamıştık eski kız arkadaşıma birini ayarladı sevdiğim kız da bana dedi ki ortak arkadaşımız bana biri ile tanışmamı söyledi çok övüyor ben tanışmak istiyorum dedi Diye bana mesaj yolladı bende ona dedim ki ortak arkadaşımız sizin aranızı yapmaya çalışıyor tanışma o çocukla çocuğun niyeti belli bu sırada O ortak arkadaşımızı da yaZdım sen hayırdır diye böyle bi mesele var Arkadaşımız bana dedi ben yakın erkek arkadaşımın kardeşim dediğim inanan mutlu olmasını istiyorum ikisinin arasını yapacam diye bana mesaj attı bende defol git dedim engelledim ortak arkadaşımızı Ve o sıra da eski kız arkadaşımda yani sevdiğim kız sürekli bana tanışmak istiyorum onu ben onu merak ediyorum dedi bende ona dedim ki bak ortak arkadaşımız bana böyle diyor hayırdır dedi ki yok benim. Öyle bi niyetim yok dedi falan ben de ona dedim ki eğer onun ile tanışırsan numAramı sil dedim Tm dedi siliyorum dedi sildi sırf ortak arkadaşımızın kardeş dediği kişi ile tanışmak için beni sildi
Sizce ne yapmalıyım?
İLİŞKİ VE ARKDAŞ TARAFINDAN İHANET?
2
1
Görüşünü yaz