Biraz uzun isterseniz copy paste yapıp Google çeviriden okutturabilirsiniz. d) Yorumlar mısınız?

+5Xper
Gizli Üye
Benimle kendisi tanışmaya çalıştı oyundan
Sonra Instagramda bir sürü güzel ses kaydı attık birbirimize. Okuduğu bi kitap hakkında konuştuk ben ona okuduğum kitaplardan bahsettim. Ses tonumu, gülüşümü çok beğenmişti ve sürekli söylüyodu. Bir keresinde "Sesin bağımlılık yaptı, çıkamıyorum ses kaydından", demişti. Bana sürekli "çok benziyoruz" "bir kez daha çok benzediğimizi fark ettim" tarzı şeyler söyledi. Kalpler gönderdi. Sonra WhatsApp'ta da aynı şekilde devam etti. Birbirimizin resmini gördük. Hatta 1 kere telefonda konuştuk. Okuduğu kitabı anlattı telefonda. Ama bi iki gün sonra fark ettim ki yazışmayı hep ben başlatıyorum, ben yazmadan yazmıyo genelde. Sinir oldum açıkçası ve sebebini de sordum. Söylediği şey "gündüz çok yazmak istemiyorum, gece yazmak istiyorum". WhatsApp'ta kalp attığında "bu kalbi bin tane kıza atmışsındır :d", dedim. O da "3-4 kişiye atmışlığım var ama sadece değer verdiğim kişilere atıyorum", yazdı. Bana değer verdiğini söylemişti bi kaç kez. Her neyse zaman geçtikçe bi ara "ben sana benzemiyorum" yazdı. En son yazışmamızda da zaten "kiminle yazışıyosun" diye sormuştu. İşte bi erkek arkadaşımla {knk tarzı} yazıştığımı söyledim, konuyu falan sordu, "yardımcı olabilirim" dedi. Sonra da durduk yerde "sana karşı bi şey hissetmiyorum" dedi bana.
Bu olaydan sonra tartışma tarzı şeyler oldu ve ben konuşmayı bitirmek istediğimi söyledim. O da bana "bitirmek zorunda değiliz" "gerçekten bitirmek mi istiyosun?" tarzı şeyler yazdı. Sonra bi şeyler daha oldu ve ben haklı olarak buna baya bi saydım sövdüm. O da bana sadece "beni tanısan böyle söylemezdin" dedi. Hatta yine gülüşümü beğendiğini söyledi {ses kaydı atmıştım. Sinirliyken genelde gülerim}
Sonuç olarak konuşmayı bitirdim.
Güncellemeler:
4 ay
Hadi lan
4 ay
UZUN BULANLAR, OKUMAK İSTEMEYENLER YORUM DA YAZMASIN
Biraz uzun isterseniz copy paste yapıp Google çeviriden okutturabilirsiniz. d) Yorumlar mısınız?
2
2
Görüşünü yaz