Niye beni sevmiyor?

Gizli Üye
O kadar uzun ki nerden başlamalıyım anlatmaya bilmiyorum. Biriyle tanıştım. 3/4 kez bana geldi. Yemeğe genelde. İlk başta çok ilgili vs. Benim daha önce sevgilim de olmadı cinsel deneyimimde. İlk görüşmeden sonra mesajlaşırken hiç yakınlaşmadığımızı bunun garip olduğunu söyledi. Çünkü temas bile etmeye çekinmiştim.
diğer görüşmede (pandemiden dolayı neredeyse 4 ay sonra) öpüştük. Benim için ilk olduğunu vs de biliyor. Evi uzaktı. İstersen kalabilirsin dedim. Ama o kanım etmedi. Sebep olarak ta benimle sadece cibsellik için görüştüğümü düşünmesini istemememmiş. Neyse bir sonraki görüşmede gerçek bir ilşki istediğini, benim asla onun ihtiyaçlarını karşılayamayacağımıfalan anlattı. Şu an yaparacaksan pişman olabileceğimi söyledi. Bende olmam dedim. Denedik ama ben çok heyecanlı ve korkak olduğum için yapamadık. O gitti sonra. Tabi ben çok telaş yaptım bu durumu. Sanki bir hata yapmışım gibi. Ona duygularımı açık açık söyledim. O da çok iyi kalpli iyi niyetli biri olduğumu ama ilşki istemediğini söyledi. Bu olaylar haziranda oluyor.
ve o zamandan beri hep mesajlaşıyoruz. Bir türlü ondan kopamıyorum. Bir ara yine bu konu açıldı ve asla olmayacağını söyledi. Tartışıyoruz bazen. Özür diliyor. Hatasını telafi ediyor falan. Burak kopalım. Onu da istemiyor gibi. Çok karışık değil mi sizce de. Geçen beni kırdı ama çok üzüldüm o defasında. Whatsap tan sildim hemen yazdı açıklama yapıyor.
Şu an farklı şehirlerdeyiz. Geçen yanına gittim akşamüzeri ondaydım diğer gün akşam dönecektim. Başta güzeldi oturduk falan. Sonra birlikte olmak istedi. Denedik ama ben korktuğum için seks yaptık. Sonra film izlemeye başladık. Ben biraz uykusuzdum sanırım soğuk davrandım. O da benim davrandığım gibi davranmaya başladı. Bir gariplik oldu aramızda. Sürekli tersler gibi konuşma vs vs. En son telefonunu alıp tuvalete öyle gitti. Ve bu beni çok üzdü. Çantamı alıp gece o saatte çıktım. Sadece nereye dedi. Bir de ismimle seslendi. Engel olmadı gitmeme. Sonra mesaj attı bu saatte nereye gidiyorsun diye. Cevap vermedim. Eve döndüm. Ertesi gün ben mesaj attım. İşte fevri davrandım falan diye. Konulmayalım bundan sonra demiş. Sonra anlattım böyle böyle diye tamam sorun yoo dedi.
Dün mesaj attım en son. Sinirim biraz geçsin sakinleyeyim ondan sonra konuşuruz demiş.
Ne düşünüyorsunuz
Niye beni sevmiyor?
3
5
Görüşünü yaz