Kocamla çok kötü kavga ettik, galiba boşanacağız yardım edin ne yapayım?

Gizli Üye
Benim annem kocamı sürekli eleştirir babam sever ama konu ondan açıldı eşim pek üstelemedi ben çok üstüne gittim biraz da bağrıştık ben onun annesinden konuyu açtım ama onun annesi beni sever, annesine hakaret falan ettim annesi okumamış onla alakalı şeyler söyledim. Kocamın resmen kalbi sıkıştı tamam sus lütfen yalvarırım dedi bayılıyordu neredeyse numara yapma dedim üstüne adama tabak attım. Öyle yapınca o da sinirlendi bana keşke senle evlenmeseydim sevgimi hak edecek birini bulduğumu düşünmüştüm belki seni sürekli döven söven biri olsa kulu köpeği olurdun dimi falan dedi. Şu an yatak odasında 1-2 saat oldu ama halen hızlı hızlı nefes alıp veriyor çok kötü öksürüyor yanına gittim iyi ama direkt çık diyor. Arkadaşlar kurban olayım YALVARIRIM YARDIM edin ben çok seviyorum kocamı beni bıraksın istemiyorum lütfen yardım edin ne yapmalıyım
Güncellemeler:
4 ay
O gün sinir krizi geçirmiş çok kötüydü elleri yumruk şeklindeydi açamadık. Ben şu an annemlerde kalıyorum olayı aileler öğrendi, annesi beni çok normal karşıladı olur öyle ağızdan kaçar diye. Çok pişman hissediyorum ama kocam yüzüğü fırlatmış, istemiyor evliliği
Kocamla çok kötü kavga ettik, galiba boşanacağız yardım edin ne yapayım?
32
18
Görüşünü yaz