Sevgilim varken eski sevgilimle görüştüm yanlış mı ?

Gizli Üye
3 yıllık bir ilişkim var ve hayatımda ki kişiyle ciddi düşünüyorum ve çok seviyorum ondan önce de hayatımda biri oldu 1.5 yıl kadar sürdü ve mesafeli bir ilişkiydi farklı şehirlerde yaşıyoruz. Benim yaşadığım şehre gelmiş ve beni başka bir numaradan arayarak görüşmek istediğini söyledi hayatımda birinin oldugunu söyledim ve yanlış bir amacının olmadığını sadece beni görmek istediğini söyledi içimde hiçbir his yok ona karşı sadece insan olarak değer verdiğim birisi görüştüm yarım saat kadar oturduk hiç eskiyi konuşmadık normal sohbet ettik sonra ayrıldık bir daha ne o aradı nede ben. Başlarda içim rahattı fakat şimdi çok değil hayatımda ki insana karşı yalan söylemiş gibi oldum yanlış tek bir hareketim yok ama yinede huzursuzluk duyuyorum. Hayatımdaki kişiye söylemeyi düşündüm fakat aynı yerde değiliz şuanda ve böyle bir dönemde söylersem beni dinleyip anlayışla karşılamayabilir. Ne yapmalıyım böylece boşvermek daha mı iyi? Bir gün ya öğrenirse diyede düşünmeden edemiyorum kafam karışıyor bu konuda.
Sevgilim varken eski sevgilimle görüştüm yanlış mı ?
5
8
Görüşünü yaz