Eskisi kadar ilgi göstermeyen erkek arkadaşıma bu cümleleri içeren bir ses kaydı attım az önce. sizce ne etki bırakıyor ve nasıl?

Gizli Üye
uzun olduğu için okumamazlık etmeyin arkadaşlar. yardıma ihtiyacım var. lütfen...

1 yıl 1 aylık ikişkimiz var. bu süre zarfında çok ayrılıklarımız oldu. son ayrılışımız onun yüzünden oldu. bıraktı beni soğuyup içinin kaçtığını söyleyerek. 1 ay sonra da gelip klasik af cümleleri ve yeminleri etti. beni çok yükseltip aşağıya bıraktı o. ama ben seviyorum diye affettim hep. ailesiyle tanışmak istedim 2 yıl sonraya erteledi falan. bilmiyorum belki de bazı gerçekleri göremiyorum. ben ise ailemin istememesine rağmen onunla oldum. ailemi karşıma aldım ve alıyorum. bu da yanlıştı belki değmeyeceği için. son 3-4 günde ilgisi çok azaldı. her dakika mesaj atan o, günde 2-3 mesaj atmaya başladı resmen. 15 dksını ayırıyor max artık. sorunca da iş yerinde sorunların olduğunu ve iş yerinde telefonla uğraşmadığını söylüyor. ve güzellik merkezinde çalışıyor. sevgilimin cinsiyeti erkek ama orada çalışıyor. kısaca o kadar yorucu ve kurallı bir iş değil. reklam yapıyor.
ben dayanamadım hep sıkılıyordu içim ve aşağıdaki mesajı ses olarak attım ona.

bu konuşmayı beni iyice anla diye yapıyorum. yazarak pek anlaşılamadığımı, sende bir anlam uyanamadığını gördüm. ben ciddi bir ilişki istiyorum. seninle istiyorum ve bunu sana söyledim. hayatımın bu döneminde maceraya ihtiyacım yok. bende kötü bir etki bırakmadın. sadece sorumsuz birisin. ancak biliyorum ki bunun benimle bir ilgisi yok. sadece seninle alakalı bir konu. beni istediğini söylüyorsun. belki de yeterince istemiyorsun. yapıcı değil, bulandırıcısın. yerinde olsam ortada verilen değerli şeyleri görür kıymet verirdim. ne de olsa bu ikimizin son şansı. dağıtırsan toparlayamazsın. sen bana ne kadarsan bende sana o kadarım. ne eksik ne fazla. sözlerinin ve yeminlerinin arkasındaysan çözüm üret, neden değil. Numaramı biliyorsun. Allaha emanet ol.

onun bana verdiği cevap...
-peki

sizce neler oluyor, bana bir fikir verir misiniz
iyi mi yaptım
aklınıza gelen her şeyi yazabilirsiniz bu konuyla ilgili
uzun olursa daha iyi olur

şimdiden çook teşekkürler.
Güncellemeler:
5 ay
ben 19
erkek arkadaşım 21 yaşında

5 ay
daha çok fikir ve yardım alabilmem için sorumu beğenir misiniz daha çok insana ulaşsın.
lütfen fazla görmeyin
Eskisi kadar ilgi göstermeyen erkek arkadaşıma bu cümleleri içeren bir ses kaydı attım az önce. sizce ne etki bırakıyor ve nasıl?
3
3
Görüşünü yaz