Hiç bir dönüm noktasında kararsızca kala kaldınız mı?

Gizli Üye
Bir noktaya geldim bir buçuk yılın sonunda... Hiç bir fotoğrafını silmeye kıyamadığım. Videolarını ara sıra açıp tekrar tekrar izlediğim. Cüzdanımda hala bir vesikalık fotoğrafını sakladığım kadını, Eski Nişanlımı maziye gömmek ile sevgisini hala yaşatmak yüreğimde... Bu ikilemde bir karar aşamasındayım. Bir sevgilisi olduğunu mutlu bir ilişkisi olduğunu düşünüyorum. Hayatına devam edebildiği için mutluyum aslında. Fakat bende hayatıma devam etmeliyim. Bunu başarabilmek başka insanlara da kalbimi açabilmek için bir dönüm noktasını geçmem gerekiyor. Kalbim hala biri için atarken bir başkasını nasıl sevebilirim ki? Değil mi? Onunla yaşadığım iyi kötü bütün anıları bütün duyguları bütün eşyaları geçmişe gömmem gerektiğini biliyorum. Artık gerçekten imkansız bir aşk bizimkisi... Beklemek ölümün gelmesini ya da hayatın yavaş yavaş mum alevi gibi tükenmesi... Hangisi. Ben Baba olmak istiyorum. Ailem olsun beni seven ve hep yanımda olacak bir eşim olsun istiyorum. Kalbimde artık beni sevmeyen ve birlikte olmamızın imkansız olduğu birinin aşkını yaşatarak bunlara sahip olamam ki... O'ndan bir başkasına 7 yıldır bu yüreğim akmadı, onu gördü gözlerim başkasına bakmadı. Hasretine yıllarca doydum. Gün üstüne günler koydum. Belki bir umut döner diye... Sol yanımı boş koydum. Fakat olmuyor. O bensiz daha mutlu. Ben onsuz mutlu değilim ama daha iyi biriyim. Ben bunun bir benzerini 22 yaşındayken yaşamıştım. Gençlik aşkı ilk aşk toyluk zamanımdı. Şimdi kocaman adam oldum ve yine benzer bir burukluk yaşıyorum... Ne yapmalıyım? Bende emanetin her neyin varsa, Alda mabet'imi yık benim için, Böyle paramparça yaşamaktansa, Kalbime bir kurşun sık benim için... (Meltem - Yeşil Erik)
Güncellemeler:
5 ay
Bu kadın ne kadar içli söylüyor ya!.. Aha ulan ahhh

https://www.youtube.com/watch?v=NMJJnf2J1G4
5 ay
Hiç bir dönüm noktasında kararsızca kala kaldınız mı?
2
0
Görüşünü yaz