Evliyim, başkasından hoşlandım ve aklımdan çıkmıyor. Nasıl unuturum?

Gizli Üye
Güzel bir evliliğim var çoçuğum da var. 6 7 ay öncesinde çalışıyordum. Eskiden ismen tanıdığım biri sürekli iş yerime geliyordu. konuşmaya başladık nasılsın napıyorsun diye. Saygın bir aileden geliyor çevresi çok geniş. Evimi taşıyacağım için yardım aldım numaramı verdim. Wpten yazdı kısa yazıştık sadece yardımcı oldu. Sonra iş yerime gelmeden beni arayıp soruyordu siparişlerim hazırmı dükkanda mısın diye. Ben değilim dediğin zaman başkasını yolluyormuş. Ben dükkandayım dediğim zaman geliyordu. Beni araması beni rahatsız etti. Patronum diğer çalışanlarda dahil olmak üzere herkes aranızda bişeymi var diye imalarda bulundu. Hepsine kızdım evliyim saçmalamayın diye tepki gösterdim. Yine bir sabah bana yazdı sipariş hazır mı diye, uzatmadan evet yazdım.
Dükkana gelince de dükkanın kartvizitini verdim siparişler için burdan daha kolay iletişime geçebileceğini söyledim. Bozuldu farkettim sürekli konuşmak isteyip gözlerime bakıyordu. Bende hoşlanmaya başladım ister istemez konuşurken gülüyor karşılık veriyordum. Bir gün patronum bakıyorum da hiçte evliyim demiyorsun, ben gelince susuyorsunuz ben çıkınca konuşuyorsunuz. Saman altından su yürütüyorsun diye imada bulundu.
Bende o anda işi bıraktım çalışmadım. Birdaha da görmedim bugün rüyamda gördüm aklımdan çıkmıyor çok hoşlanmışım.
Bu hikayenin kötüsü benim çok iyi bir eşim ve evliliğim var. Diğer tarafta centilmen ilgili yakışıklı biri var.
Nasıl unuturum nasıl tekrardan eşime tutkuyla sarılırım?
Evliyim, başkasından hoşlandım ve aklımdan çıkmıyor. Nasıl unuturum?
9
4
Görüşünü yaz