Allah aşkına yardım edin kafayı yiyicemmm?

Gizli Üye
Benim 5 yıllık sevgilim vardı ayrılıp barışmalı ben tek ve ilk onu sevdim ilk sevgilim liseden. Ona her zaman cok sevdiğimi hissettirdim benden ayrılıp başkalarıyla falan çıkıyordu ben kimseyle çıkmadım sıkılgan bir çocuktu sevildigine emin olunca sıkılırdı onu aldatan eski sevgililerine dönerdi. Biz bunla barıştık 2 ay küstük flort bulmuş yüz vermeyince geri döndü. 5 ay çıktık ben buna deliler gibi hediyeler aldım her gün upuzun mesajlar attım soğuk yaptı yanında oldum beni ekti başkalarıyla buluştu hatta başkasıyla flört ettigini gördüm bulusmadayken hemen gizledi ama sonra yalanlarla beni ikna etti. çok yalancı biri ve ilk defa onu seven benim kimse ona deger vermiyor ama inatla onlara gidiyor beni zerre umursamıyor ilk 3 ay cok iyi davrandi 2 ay buz gibiydi cok cok kötü davrandı ben yine hediyeler falan aldım (ilk defa birisi ona hediue aliyor o yüzden söylüyorum) neyse sonra dayanamadım ayrılalım dedim çünkü beni aldattigini öğrendim 3 kez ama yüzüne vuramadım. Küfür etmedim bitirelim dedim tamam dedi işte numaralarimizi falan silmeyelim dedik anlasarak bitirdik. 2 gün sonra manita yaptı sonra onla da ayrıldı. Ayrılalı 3 ay oldu beni her yerden engellemiş ben naptım ki ona gercekten anlamiyorum hep cok iyi davrandım ona. kimseyi engellemedi tüm eski sevgilileri duruyor onu aldatan bile duruyor beni engellemis. NASIL PİŞMAN EDERIM LÜTFEN ÇÖZÜM SÖYLEYIN SIZCE NEDEN BOYLE DAVRANIYOR 5 YIL ICINDE SADECE 2 KEZ ENGELLEMISTI BU 3. GERÇEKTEN HICBIR SEY YAPMADIM AYNI ORTAMA GIRICEZ BIDE 1 AY SONRA ORTAK ARKADASLAR VAR NAPMALIYIM?
Güncellemeler:
5 ay
arkadaşlar bunun sebebi ne? herkes bir kere çıkıp ayrıldı neden benle yıllardır cıktı
Allah aşkına yardım edin kafayı yiyicemmm?
2
3
Görüşünü yaz