Nasıl bir yol izlemeliyim? ALDATMA?

Gizli Üye
Az kişi gördüğü için tekrar paylaşmak istedim sorumu.
Benim şubatta 4. yılına gireceğimiz bir evliliğim ve 7 aylık bir oğlum var. Kocamla aramızda güven olduğu için biz birimizi hiç kısıtlamayız, karışmayız, telefonlarımızı falan kurcalamayız hiç. Fakat dün gece şeytan mı dürttü bilmem ama ben eşimin telefonunu kurcaladım ve görmeyi hiç beklemediğim şeyler gördüm. Eşim bir kaç kadının storysine emoji ve yorum yapmış. Bir kaç kadınla mesajlaşmış, konuşmuş. Arkadaşı ile birlikte. Bir kaç kadın var yani arkadaşı da evli ve 1 aylık kızı var onun da. Eşi de yakın arkadaşım daha ona bile anlatamadım. Ne kadar ileri gittiler yattılar mı sadece konuştular mı bilmiyorum (bir iki ismi geçen kızın mesajları falan yok) eşim arkadaşı ile konuşmasında sen benden çok yavşıyorsun kızlara demiş eşim de ne işim olur onlarla dalga geçiyorum sadece demiş ama bu kadarı bile midemi bulandırıyor ve ben dün geceden beri çok kötüyüm kendimi zor tutuyorum çünkü kayinvalidem evde bu akşam gidecek ve o varken bu konuyu konuşmak istemiyorum bu yüzden sabrediyorum ama gerçekten düşünmekten kafayı yiyeceğim. Ben ona çok güveniyordum ve böyle bir şey yapacağını hiç beklemezdim. Yani ona bugün söyleyeceğim bildiğimi ama sonrasında ne yapacağımı bilmiyorum. Boşanacağım desem oğlum çok küçük ve biberon falan kullanmadığı için ben yanında olup emzirmek zorundayım bu yüzden onu birine bırakıp çalışamam. Ailemin yanına döneyim desem bu zamandan sonra kendi evimin olmasına alıştıktan sonra tekrar aile evine bebeğimle dönmek zor geliyor. Boşanmasam desem ben bunu nasıl kabul edeceğim. Bu saatten sonra nasıl güveneceğim ona bir daha. Tüm hayatımı şüphe içinde geçmesi de cabası. Sadece neden anlamıyorum. Biz çok iyiydik birbirimizi hala ilk günkü gibi seviyoruz diye düşünüyordum ben. Bu arada olaylar Eylülde başlamış ondan öncesinde bir şey yok. Eşim de Eylülde 3 aylığına çalışmaya gitti haftada bir falan eve geliyordu. Kadında en son onu 25 kasımda aramış ama benim ki açmamış. Bilmiyorum ne yapacağımı kimseye söyleyemedim daha. Sütüm kesilir diye kendimi fazla üzmemeye de çalışıyorum ama ne mümkün yemek yemek bile zor geliyor bana. En azından buradan bir kaç akıl almak istiyorum o yüzden buraya yazdım ne olur mantıklı akıl verin bana. (mesleğim falan var bu arada ama oğlum çok küçük ve çalışamıyorum işte benden başka bir şeyle beslenmedigi için o biraz daha büyük olsa bu kadar düşünmeyeceğim bile belki direk çekip gidecegim ama oğlumun küçüklüğü ve bana bağlı oluşu beni bağlıyor).
Nasıl bir yol izlemeliyim? ALDATMA?
3
4
Görüşünü yaz