Kızlar, Kız olan arkadaşımdan dayak yedim ve bana şantaj yapıyor?

Gizli Üye
en yakın arkadaşım kız ve 1.78 boyunda kikcboxa gidiyor bir de kalıplı falan bense 1.65 boyunda ortalama vücut genişliğine sahip biriyim genel olarak iyi anlaşıyoruz ama bir gün tartıştık bana ufaklık diye hitap ediyor genelde takılmıyorum ama bir gün hoşlandığım kızın yanında çağırdı sinirlendim biraz ama o kızdan hoşlandığımı bilmiyordum ondan hoşlandığımı söyledim onun yanında bana böyle seslenmemesini söyledim tabi sinirli bir şekilde o da sinirlendi falan ona sinirli çıkışınca birkaç gün konuşmadık işte sonra hoşlandığım kızla başbaşa kalmıştık bir yerde komuşuyoruz derken arkadaşım geldi böyle aaa selam napıyorsunuz sise katılmamda sıkıntı var mı diye yanıma oturdu böyle daha doğrusu dibime oturdu kafasını falan bana yaslayarsk konuşuyor bir yandan da bacığımı okşuyor falan kızın yanında sonra o gün ayrıldıktan eve gittikten sonra kız bana trip atıyor falan ben açıklamaya çalışıyorum aramızda bir şey yok diye arkadaşıma da sinirliyim or. spunun teki zaten dedim sinirle bu bir şekilde arkadaşımın kulağına gitmiş bir gün aradı nerdesin bir şey konuşmamız lazım diye evdeyim dedi tamam geliyorum dedim ben bilmiyorum tabi bunun dediğimi öğrendiğini neyse geldim eve böyle çok güzel giyinmiş uzun bir topuklu falan giymiş direk ayakkabıyla içerde soramadan neden aykkabıyladın diye duvara itti beni geldi o da sonra duvara sıkıştırdı beni benden zaten uzun 15 cm bir de o kadar topuklu giymiş göğüslerine falan geliyorum şey dedi beni duvara yaslayalıp ufaklığın süt saati geldi dedi ben de saha önce hiç sevişmemiştim karşı koyamadım direk yumuldum falan bir 10-15 saniye sonra pantolunumu indirdi sonra kulağıma fısıldadı duyduğuma göre ufaklık yaramazlık yapmış şimdi annecik onu cezalandırcak diye apış arama tekmeyi yapıştırdı ben inledim tepki bile veremeden bir tane daha yapıştırdı yere yapıştım sonra bir tane daha ister misin deyince yalvarmaya başladım yapma diye bu sefer bastırmaya başladı bana or. ospu demeden önce düşünücektin onu diye ağlamaya başlayana kadar bastırdı sonra ayakkabımı yalarsan affederim diye bende korkudan yaptım şerefsiz videoya almış bir yere kamera koymuş beni evden kovduktan sonra wpden video attı üstümde sadece boxer var ağlayarak ayağını yalıyorum video da bu olayı birine şikayet edersen veya dediklerime karşı gelirsen bu videoyu yayarım seni herkese rezil ederim ufaklık yazmış sona da sen bu kadar ufaksan senin ufaklık ne kadardı acaba ;) yazmış ne yapıcam şimdi videoyu birinin görmesine izin veremem
Kızlar, Kız olan arkadaşımdan dayak yedim ve bana şantaj yapıyor?
1
Görüşünü yaz