5 yil sonra terk edildim , Aldatildim ortada birakildim kendimi oldurmek aklimdan gecmeye basladi ben ne yapicam?

Gizli Üye
Merhaba 40 yasinda bir kadinim hic evlenmedim isim. gucum var tek basima yasiyorum hic evlenmedim, 2015 ten beri suren bi iliskim vardi hatta 2014 sayilir 6 ay once benden ayrildi sebepsizce , evlenmek gibi bir beklentim yoktu zatende, hic aramizda evlenelim konusu gecmiyordu acikca cocuk ve evlilikten nefret ettigini soylerdi hep.
O bir evlilik gecirmis yillar once 6 ay surmus bosanmis. Birlikte oldugum kisi 43 yasinda baya yakisikli yasini hic gostermeyen bana gore mukemmel bi insandi dusunce yapisi , vicdani , sevecenligi v. s ama terk etti iste bende israr etmedim bunu aniden yapti ve 2 ay sonra 28 yasinda bi kadinla evlendi ve Şu an karisi hamileymis bana hic evlenmeyi dusunmedigini soyleyen, cocuk sahibi olmayi hic istemedigini soyleyen adam evli ve cocugu olacak.
Her ne kadar evlenme meraklisi olmasamda bu durum beni kahretti ve hala onu seviyorum. Ne yalan soyleyeyim profillerine girip 1 hafta hic durmadan karisini inceledim , ruyalarima girdi. Allah var cok guzel bi kadin , iri renkli gözlü , uzun sacli , ince, hoş giyimli bakimli bi kadin normalde süs bebegi gibi kadinlardan hoslanmadigini soylerdi ozellikle kumral sarisina kayan kadinlardan ise hic derdi.

7-24 onlari dusunuyorum kafayi yedim insallah bebeklerini kaybederler demeye basladim dusunun ki cocuklari cok severim insallah mutlu olamazlar, ben öldüm bittim ben bu durumu nasil asicam psikolojik destek gorsem duzelir miyim onuda bilmiyorum intihar etmeyi bile aklimdan gecirir oldum zaman zaman.
5 yil sonra terk edildim , Aldatildim ortada birakildim kendimi oldurmek aklimdan gecmeye basladi ben ne yapicam?
7
4
Görüşünü yaz