Doğru mu yaptım, tavsiyenize ihtiyacım var?

Gizli Üye
Arkadaşlar hoşlandığım biri vardı yaklaşık 3 yıldır ona itiraf etmemi istedi ki anlamıştı itirafımı ettim. Daha sonra sevgilisinden yeni ayrılmıştı ve bir ilişkiye başlayamayacagını söyledi ben de asla sorun etmedim hatta doğru dedim. Sonuçta bir ilişkiden yeni cıkmıs kafasının bosalması lazımdır dedim dert etmedım ve o da hayatıma daha uzun bir süre kız arkadaş almamayı dusunuyorum dedi tamam dedim hiç sorun etmedim zaten ben karşılıklı olsun diye degil icimi bosaltıp duygularımı saklamamak icin itiraf etmistim. Aradan 3 hafta geçti 2 haftasında cok iyi konusuyorken son 1 haftada isler degisti. Arkadaş olmamıza rağmen bana yazmamaya başladı 2 gün önce bana yazmaktan cekındıgı ıcın yazmadıgını söyledi. Sebebını sordugumda sınıfındakı bir kız buna onu sevdigini itiraf etmis ben de ondan hoslandıgım icin bana yazmaktan cekınmış. Daha sonra bana bunu söyledi sana dürüst olucam diyip ben de bayagı kızdım sebebi ise madem hayatına bir kızı sokacaktın neden en başta benı reddettin ben gerçekten hayallerı hedefleri var diye hayatına girmemeyi bile kendıme kabullenmısken sen nasıl olur da bu kadar kısa sürede yeni bir iliskiye baslayacagını söyleyebilirsin dedim. o da daha ortada kesin bir şey yok kıza hayır veya evet demedım dedi. Ama yıne de böyle bir durumu sana söylemem gerek dedi. Ben de dürüstlügün icin teşekkürler dedim böylesi senin icin daha iyi olur falan dedi bana hayır anlamadıgım bu cocukla yüz yüze daha bulusmamısım bana onu sevıp sevmeme sansını dahi tanıyamamısken gidip nasıl baska kızlara böyle davranabiliyor? Bir de bahanesi de sanırım fazla iyi niyetliyim kızlar yanlıs anlıyor diyor kafayı yedim resmen bana seninle arkadaşlıgımı bozmak istemiyorum dedi ben de arkadaşlıgımız bozulmadı hatta sana karşı bütün duygularım dusuncelerım de bu saatten sonra degişti eskisi gibi olmayacagım sana dedim emin ol arkadaş nasılsa öyleyım dedim. Samimiyeti azalttım sonra telefonu kapattık. Bu saatten sonra karar verdim ki beni hak eden birini sevmeyi kendime layık görücem. İnsanlar ilk tanıdıgımız gibi olamayabiliyormuş bu çok acı bir gerçek sizce dogru mu yaptım bundan sonrakı tavırlarım neler olmalı tavsiyenizi alayım?
Doğru mu yaptım, tavsiyenize ihtiyacım var?
3
3
Görüşünü yaz