Ailem sevgilim olduğunu öğrendi?

izmirkıyısında
cumartesi gecesi yine sesli konuşuyorduk sevgilimle kapımı kapatmıştım annem de şüphelenip beni dinliyormuş kapattım telefonu ve birden içeri daldı napıyordun sen dedi ben de telefonda geziyordum dedim ama belli ki inanmadı telefonu ver biraz inceleyim dedi ben de istemesem de verdim mesajlarımı okumaya başladı ve her şeyi yanlış anladı bazı yerlerde evet haklı özellikle regl kelimesini görünce dellendi biraz sonra mesajları babama da okuttu babam zaten ne dersen de sinir küpü hemen bağırmaya başladı annem, ben ve babam konuşmaya başladık ne konuşmak ama babam bağırıyor annem sakin olmasını söylüyor derken sevgilim merak etti sanırım yazdıktan sonra aradı telefon babamdaydı açtı ve bağırmaya başladı ona işte" kes bir daha kızıma yazmayacaksın vs" sanırım biraz daha konuştular annem beni oradan götürdü babam götür şunu gördükçe öldürmek istiyorum değip durduğu için ne duymak istedim ne de görmek yattım o gece nasıl oldu bilmiyorum hemen uyudum ağlamadım bir şey demedim sadece uyudum sırtımı dayadım biraz da sevdiğim çocuğa ona güveniyorum anlatabilir her şeyi düzgünce ama babam çok kızdı okuldan bile alabilirm dediler şubata kadar zaman verdi annem notlarım eskisi gibi olması için her şey hallolur elbette ama sevdiğim çocukla ne oluruz bilmiyorum bir arkadaşım aracılığla ona bir şey söyleyebilirim bunu yapmalı mıyım onu gerçekten çok seviyorum 3 gündür kendimi tutuyorum babam yüzüme bile bakmıyor çok ergence gelebilir haklısınız ama çıkmaz da gibi hissetmek beni yoruyor kafam hep dağınık hiçbir şeyden zevk almıyorum sevdiğim çocuk beni bekler mi artık emin değilim babam biriyle konuşurken önerdiğin avukat dediğini duydum suçsuz olduğunu biliyorum başı yansın istemiyorum yardım eder misiniz yemek bile yiyemiyorum abartıyorsun demeyin lütfen
Ailem sevgilim olduğunu öğrendi?
3
6
Görüşünü yaz