Yaz aşkım bana umut verip gitti ne yapıcam yardım edin kızlar nolur?

perimasalınıngülü
her sene olduğu gibi yazlığa gittik ailecek ve orda benden hoşlanan bir çocuk vardı ben bir süre yüz vermedim sonra karşılaştık bir süre daha beni yalnız görünce yanıma geldi tanışabilir miyiz dedi bende olabilir dedim çocuğu görseniz çok tatlı ve çok yakışıklı tanıştık felan birden hoşlandığın ya da sevgilin var mı diye sordu bende yok dedim neden sordun dedim öylesine sordum dedi bir süre böyle devam ettik bir nevi flört ettik ondan sonra ben cafedeydi ve yanıma geldi bende cafenin önünden geçiyordum 5 dk konuşabilir miyiz dedi bende tamam olur dedim hiç beklemediğim anda bu akşam dışarı çıkabilir miyiz diye sordu bende bakarız dedim akşam haber veririm dedim akşam yazdım hazırlandım geliyorum diye o da bende hazırım seni motorumla almaya gelicem dedi bir anda benden hoşlanıyor musun dedi bende evet dedim o da benden hoşlanan kızlarla işim olmaz dedi engel attı ertesi gün yine aynı şey oldu yine aynı yerde buluşacaktık bende gitmedim bu sefer o da cafeye geldi o olayın üstüne soğuk su içti bir kaç hafta sonra kendi evimize dönüp geri gelcektik babamın işleri vardı işleri bitti sonra tekrar karşılaştık bu sefer kız arkadaşım ile gittim orda bir kadın vardı beni üzgün görünce yanıma geldi neden üzgünsün dedi bende önemli birşey yok dedim o da beni engelleyen çocuğun yanına gitti dedi işte 3müze bir sade türk kahvesi yap dedi o da yapıp getirdi ben çocuğa teşekür etmediğimi görünce kadın anladı tabi seni biri üzmüş dedi falıma bakarak ve aynı zamanda beni engelleyen çocuğa baktı sonra falımı anlattı bende teşekür ettim bir kaç dk sonra eve gittim kafam allak bullak olmuştu bir kaç hafta sonra okulum vardı okula gittim benim ikinci hesabım vardı ordan buldum o çocuğu ve yazdım tartışmış olabiliriz ama arkadaş kalmak bize yakışır dedim o da benden mesaj bekliyormuş gibi gördü ve yazdı ben kabul etmez sanıyordum olur dedi bir aç hafta sonra yine okul ara tatile girdi bende yine gittim bu sefer benden hoşlandığına eminim ama yüz vermiyordu yine cafeye gittim bu sefer orda yoktu lavaboya gidicem dedim kuzenime ama patronunun yanına gittim ve ona nerde olduğnu sordum artık burda çalışmadığını söyledi ben yıkılmıştım o an acaba beni görmemek için mi ayrıldı diye düşündüm bir kaç dk sonra cafeye geldi motoruyla bende mutlu oldum yanına gidecekken başka kız geldi beni gördü ya beni gördüğü halde kızı öptü ya ben yıkıldım onun yüzünden eve gidip ağladım o günden sonra her sene görüyorum ama hiç yüz vermiyor konuşmuyor bende umudumu kesemedim

kızlar yardım edin nolur onu çok seviyorum oda beni seviyor napıcam nolur yardım edin bana kendime nasıl bağlicam onu
Yaz aşkım bana umut verip gitti ne yapıcam yardım edin kızlar nolur?
8
6
Görüşünü yaz