Yardımcı olabilir misiniz kafam çok karışık?

Nurseev
Arkadaşlar 3 yıllık bi ilişkideyim 11 ayı ayrı geçti 2 yıldır aralıksız ayrılmaksızın birlikteyiz herşey çok güzeldi ama sevgilim biraz sert ketum zor bir karakterdeydi alttan almadan ilerlenmeyecek bir insandı ama onu da hallediyordum herşey çok iyiydi seni çok seviyorum falan iyi şeyler söylüyordu her zamanki gibi ama üç gün önce hiç birşey yokken benden sıkıldım seni artık sevemiyorum eskisi gibi sevgimiz çürüyor diyip ayrıldı ve anında bunu bekliyormuş gibi herşeyi sildi şifrelerini değiştirdi daha bi gün önce çok iyi şeyler diyordu biri mi girdi aklına dedim hayır dedi o konuda bende eminim ama sevemiyorsa neden benle devam etti ne zamandır var bu dedim son zamanlarda dedi e daha dün seni çok seviyorum diyordun kandırılmış gibi hissediyorum iki yılı çöp gibi attı sildi geri de istemiyor beni dönecek gibi de değil ben anlam veremedim sevgi iki günde biter mi sıkılınır mı bu iki günde iki günde mi sıkıldın dedim son zamanlarda olan birşey dedi e niye devam ettin ozaman kendimi çok kötü hissediyorum bide bana sürekli uyumsuzuz dedi her çift aynı karakterde yapıda mı oluyor bir el atın neden böyle yaptı sizce daha bir ay önce senle ayrıyken bi hiçmişim seni çok seviyorum hediyeler falan alıyordu ne değişti son 1 ayda he birde arkadaş kalmak istedi oda vicdanını rahatlatmak için bence
Madem soğudun neden her gün seni seviyorum dedin devam ettin dedim kurtarmaya çalıştım kısa süre oldu zaten dedi ve arada vicdan rahatlatmak için mi amaxı mı ne bilmiyorum yok akademik başarı yapmanı istiyorum biz senle sırdaşız diyip yazıyor arkadaşmışız gibi daha 4 gün önce sevgiliydik amacın ne senin ya ne arkadaşı çok düşünüyormuş gibi beni senle sırdaşız akademik başarı yap başarılı ol falan arkadaşlar ben böyle saçma birşey görmedim daha bi kaç gün önce sevgiliydik benim gururum incindi ya umarım bi gün pişman olur olur mu sizce ben bunu haketmedim çünkü
Güncellemeler:
4 ay
Arkadaşlar ben çocuğa yapışmıyorum kendisi ayrılıktan bi iki gün önce üç gün önce sana aşığım sensiz bir hiçmişim ne mesajlar var madem sevemiyosun artık ne bunu bana yansıtmadın da bok gibi ortada bırakıyosun ki hiç bir şey yokken ortada ben hiç birşey anlamadım bir de iki günde arkadaş mı olduk yani şimdi
4 ay
Pişman olmasını o kadar diliyorum ki umarım olur bi gün
Yardımcı olabilir misiniz kafam çok karışık?
7
2
Görüşünü yaz