Ben Mi cok süpheciyim yoksa Beni kullaniyormu?

Gizli Üye
Herkese Selam,
Turkcem iyi degil hemen belirteyim. Yurtdisindanim ve turkiyedeyken biriyle tanistim bir kac Saat sadece. Whatsapptan gorusuyoruz bir aydir nerdeyse hergün. Bu Adam Beni cok begendiyini Beni arzuladigini sôylüyor surekli Beni ne kadar istedigini Burda olsaydin keskeler soyle böyle konusuyorduk ama normal konusamiyoruz sanki her muhabet sekse bagliyor seni goruntulu konusmam istiyor, aletini bana gosteriyor mastbasyon yapiyor katilmami istiyor bosaltmami istiyor vesaire. Ama Ben cok utangac biriyim tecrubesizm erkeklerin amaclarini anlayamabiliyorum insan iliskiletim iyi degil ve sadece bir kisa iliskim oldu bugüne kadar. Haliyle bu konuda basarisiz oldum kac kere yarim Kaldi cocuk zor zurumda biraktim onu tuvalette ama Buna ramen benimle gorusmeye devam etti. Bana deger verdigini söylüyor bende kendisinden epey hoslanmisim. Benim isteklerim Sana agir geliyor kendini kotü hissetiriyor arkadas olalim dedi ve baya uzuldüm takildim Kaldim orda. Beni kullaniyormsun demeye getirdim ama Ben öyle biri degilim sadece cok arzuluyum deyip bozuluyor. Lüften bir akil Verin bana. Sirf bunun danismak icin buraya üye oldum desem.
Ben Mi cok süpheciyim yoksa Beni kullaniyormu?
11
4
Görüşünü yaz