25 yaşındayım ama cidden sevip sevileceğime dair inancımı kaybettim kimseyle konuşmak bile istemiyorum artık?

Gizli Üye
Ya aldatıldım ya terkedildim. Sevmek sevilmek ne muazzam şeymiş. Çevrem uzun ilişki yaşayan arkadaşlarımla dolu bide kendime bakıyorum. Son ilişkimde çok inanmıştım sevip sevildiğime. Gayet hoş ve düzgün olduğumu söylerler. O ilişkimde benimle vakit geçirmek beni telefonla aramak yerine yabancı bir kızla yemeğe çıkıp vakit geçirip benden gizlediği gizli gizli iş çevirdiği için hakaret ederek engelledim her yerden bir kez bile ulaşmadı bak bu bu yüzden bile demedi. Niye bu kadar kötüsünüz erkekler. Niye doyumsuzsunuz sadakatten bu kadar uzaksınız. Tam olarak inancımı evet kaybettim. Midem bulanıyor gerçekten tek aradığınız cinsellik başka bir şey değil. Böyleleri yüzünden sevmek sevilmeyi falan istemiyorum artık. Hayatımda tek bir problem bile istemiyorum. Yeteri kadar üzüldüm zaten
25 yaşındayım ama cidden sevip sevileceğime dair inancımı kaybettim kimseyle konuşmak bile istemiyorum artık?
13
1
Görüşünü yaz