Corona aşısını olucakmisinız ne kadar güvenilir Corona kovid 19 bir planmı ne ler oluyor sizce?

Görüyoruz ki Corona yok diye açıklama yapan doktorlar oluyor aşıyı vurdurmayin diyorlar bazı ünlülerde tepkili neye inanacagimi bilemiyorum bu hastalık var mı ilaçlarlarmı öldürüyor coronayi yendikten sonra kalp krizi geçiren insanlar var başlıkta coronayi yendi kalbine yenildi hepsi tesadüf mü iş arasında iş var ilaclar sonucu ölünüyor maske hiçbir şekilde korumuyor iki maske takanlar kovid oluyor uyanmalimiyiz atık uyan artık geç olmayan uyan diye hesap bile açılmış ordan baktım kafam allak bullak oldu haberler falan hiç inanmiyorum artik insanları korkuttularr dünya nüfusu indirmek için yapılmış bir plan bu bu korona yaratıldı bile isteye sonrada bütün dünyaya sardılar o aşıyı vuranlar belki 5 10 yıl sonra etkisini gormucegi ne malum ya da çocuğu olmuycak nüfus çoğalmasını diye güvenmiyorum kimseye birşeyler dönüyor 🙄
Corona aşısını olucakmisinız ne kadar güvenilir Corona kovid 19 bir planmı ne ler oluyor sizce?
11
0
Görüşünü yaz