Aldatmak mi boşanmak mi?

Gizli Üye
Sevmeyerek evlendirildim. Bir çocuğum oldu ve büyüdü 12 yaşında şu an. Evimiz arabamiz aldık, her şey çok iyi ilerliyor maddi yönden. Eşim de temiz, eğitimli, beni de çok seven biri. Fakat ben 13 yil geçmesine rağmen ona aşık olamadım/tutku çekim vs hissedemiyorum; sadece iyi insan diye seviyorum ve saygı duyuyorum derin ve zeki kişiliğine..
Şimdiye dek bi kaç insanla konuştum herkes sığ ve kötü geliyordu ta ki birini tanıyana dek.. o kişiye çok aşık oldum fakat evli olduğumu bilmiyordu.. her şey cok iyi ilerlerken konuşmayı kestim, no değiştirdim vs ama aklım onda kaldı. (Ruh ikizim gibiydi; konuşması, hobileri, hayata bakış açısı, dünya görüşü, kültürlü olması vs.
Bana kendim gbi insanların da olduğunu, tekrar hayatın bir anlamı olduğunu hatirlatti, çok mutlu olurdum konuşurken onunla.. ve ona karşı çekim aşırı derecede vardi). Sanki doğru kişi çıktı ama geç çıktı karsima gbi hissediyorum..
Benim bu durumumda olsaniz boşanır miydiniz yoksa ne gerek var bak rahatına mi dersiniz? Kafam cidden çok karışık lütfen yardım 🙏
Aldatmak mi boşanmak mi?
8
5
Görüşünü yaz