İş yerinde tacize ugruyoruz lütfen rica ediyorum yardım edin?

Gizli Üye
Öncelikle merhaba utanç içerisinde bu konuyu açıyorum diyebilirim. Özel bir klinikte asistanım. Vardiyalı sistemde doktorlar ile sıra ile çaljsılır bizim burada. Odada durmak da yasaktır diyebilirim işin yoksa odada duramazsın. Yaklaşık 6 ay önce ilk asistanlıgı ı ben yaptım doktorun malesef yeni gelmişti ve bana karşı iyi Di diyebilirim. İlk bir ay hiç nir şeyini görmedim sadece ailesinin büyüklüğünden akrabalarının hepsinin avukat hakim savcı oldugunda bahsediyordu. Garip sevmedim. Sonra eski sevgilileri ile yattıklatından falan bahsetmeye başladı korkuyordum ir şey diyemiyorum ama bunların igrenç şeyler oldugunda bahsediyordum oda bana geri kafalı diyordu. Sonra iltifatlar başladı iyice korkunca sevdigim biri oldugundn bahsetmeye başladım o zaman başka asistanlar dan bahsetmeye başladı rahatladım kurtulmuştum sonuçta. Şu güzel bu güzel ben bursan biriyle sevgili olacagım diyordu ama bana zararı yoktu. Sonra doktorum degiştir geceye geçtim vs vs tamamen olaylardan uzak kalmıştım. Tam bir hafta önce tekrar o doktora bakmaya başladım ve tek tek diger kızlar abaxılarına mesaj bazılarına teklif bazılarına ciddi anlamda dokunduğunu ögrendin. Hatta bir tanesine sana ev tutacağım tarzı teklifleri dahi olmuş. Beynimden vurulmusa döndüm şu an o doktora bakan benim bir haftadır o odada duramıyorum ama adam ısrarla benim asistanım odada duracak diyor bagırıuor kızıyor ama ben duramıyorum kural bu diyorum bu kez git degiştir sineler seni diyor. Ama ne odada durabiliyor um ne gidip degiştirin diyebiliyorum korkuyorum en sonunda ailevi sebepleri söyleyerek beni geceye alın dedim almadılar dayanabilecegim raddeui geçmişti artık o odada nefes alamaz oldum adamdan hem korkuyor hem tiksiniyorum aynı zamanda aişimi kaybetmek de istemiyordum adam doktor herkez onu savunur bana iftira atabilir adamın arkası saglam ailem duysa ne olur her şey tek tek düşünüyordum dayanamadım bir haftadır alıyordum diyebilirim. En sonunda gittim ve tek tek her şeyi anlattım müdürümüz farkında oldugunu ama adamı kovabikmesi için 3 kişi olması gerektiğini avukatlara danıştıgını söyledi. Bizim bana anlatan kızlar ben sahitlik yapmam diyip duruyor. Tek kaldım anlayacağınız. Ama pişman olmasam da bu kez daha büyük korkuyorum adam ögrenir se bu kez bana saracak neden şikayet ettin diye ama muhtemelen ögrenecek. Kafam allak bullak bakın delirme noktasındayım ama o adamla çalışamıyorum anladınız mı sesi bile midemi bulandırır oldu duyduklarımdan sonra. Herkez her şeyi biliyor ama konuşan yok. Müdürlerimiz de biliyor ama kızlar anlatmadıgın için bir şey yapamıyorlar. Hatta açık acık alan razı veren razı senin dışında akimse gelmedi dediler. Ben bu kızları yarın odaya cagırtacagım nasıl bir konuşma yapsam dökülürler bilmiyorum
İş yerinde tacize ugruyoruz lütfen rica ediyorum yardım edin?
5
3
Görüşünü yaz