Telefonuna dokundurmayan erkek?

aycahhh
Sevgilimin telefonunu hiç karıştırmadım 6 ay oldu sürekli götüşürüz birlikte kaldıgımızda oldu neyse
bugun onun facesinde yıllar öncesinden kalma eski sevgilisinin yorumunu gördüm ve hiç bahsi geçmesin diye telefonunu bi verirmisin bişeye bakcam dedim neye bakcan falan dedi bişey gördümde onu kaldırcam dedi tamam ben açıyım söyle diye diretti hayır ben kendim yapsam ne olcak dedikten sonra eski sevgilinin yorumu duruyo onu kaldıracaktım dedim tama ben açıyım nerdeyse söyle kaldırıyım falan diyo ama hala telefonu elime vermiyo
instagramımı açıyım bak benim sakladıgım bişey yok diyo ama telefonu atıp ta tamam neye bakıyosan bak diyemedi
eve gelipte bu konuyu açtıgımda galerisinde wp gruplarında abuk subuk fotolar oldugunu o yüzden vermek istemediğini söyledi
bende ben san napcagımı zaten söyledim niye vermedin karıştırmak istesem ruhun duymaz daha geçen yanımda galerine girdin bişey yoktu dedim
göstermek istemedim görmeni istemedim bu kadar dedi ve ben güvenimi çok kırdın gibi şeyler söylememe ragmen benim vicdanım rahat bi olaya bakıp bütün herşeyi harcama keyfin bilir dedi?
Telefonuna dokundurmayan erkek?
4
2
Görüşünü yaz