Ayrıldıktan 2 gün sonra başkasıyla nişanlanan erkek?

Gizli Üye
1 yıl 2 aydır bir sevgilim vardı. Eylül ayında ayrıldım 2,5 hafta sebebi ise ilişki başında bana yalan söyleme dememe rağmen yalan söylediği için, yalanın hassas nokta olduğunu biliyordu. 2,5 hafta sonra tekrar gelip bana kendini affettireceğini söyledi açıklamalar yaptı sevdiğim için maalesef kabul ettim. Ancak ona güvenemediğim için son 1 haftadır kavga ediyorduk en sonunda bunun ikimizi de yıprattığını görünce 1 hafta içinde birkaç kez bitirmek istedim ilişkiyi ama asla bırakmıyordu sorunumuzu çözelim ben seni çok seviyorum aşığım falan diyordu konuşup orta nokta bulmaya çalışıyordu. En son bu salı büyük kavga ettik en bitirdim ilişkiyi. Perşembe günü gidip nişanlanmış. Cuma günü annesinin wp profil fotoğrafından gördüm ama inanamadım fotoğrafa gitmeden 1 gün önce beni arayıp helallik istemişti. Nişanından sonraki gün ise beni arayıp nişanlandığını kendisi söyledi beni sevdiğini bana aşık olduğunu bu durumdan haberinin olmadığını babasının zorladığını ve kişinin akrabası olduğunu vs söyledi. Ama inanmıyorum sizce böyle bir şey mümkün olabilir mi? 2 gün içinde insan nasıl nişanlanır? Ki arkadaki nişan masasına kadar kendisi almış 1 günde halledilir mi böyle şeyler? Kafamı dağıtmak için ne yapsam aklıma geliyor kendimi nasıl meşgul edebilirim? Sürekli ağlıyorum ama kendime ilişkide o kadar çok fedakarlık yaptım ki...
Güncellemeler:
4 ay
Arkadaşlar 10 gündür nişanlı ve beni 6-7 kere arayıp sürekli konuşuyor beni suçlayıcı şekilde sen hayatımda olsan hayır diyecek gücüm olurdu vs meşgule atınca sürekli arıyor engelleyince de başka numaradan arıyor en son cuma günü içmiş arkadaşından aradı beni içiyordu hala ama o an ona hislerimin bittiğini ve sadece acıdığımı fark ettim. Sürekli aramaktaki amacı ne olabilir sizce böyle birisi olmadığımı biliyor ama elde tutmaya çalışıyor olabilme ihtimali geldi aklıma
Ayrıldıktan 2 gün sonra başkasıyla nişanlanan erkek?
5
5
Görüşünü yaz