Hamileyim ve dogumdan sonra boşanmayi dusunuyorum bu durum hakkinda fikriniz ne?

Gizli Üye
6 bucuk aylik hamileyim 28 yasindayim esim 42 yasinda ben dar orta gelirli bi ailenin kiziydim kendim istatistikçi ve muhendisim Şu an calismiyorum esimle tanistigimda cok etkilenmistim yakisikli karizmatik zengin bi adamin beni begenmesi hosuma gitmisti.
Nisanlimdan ayrildiktan hemen sonra tanistigim kisiyle ailem karsi ciksada evlendim, esimin ailesi yari siyasetci annesi ozellikle ufak çaplı tabi , babasi degil ama cok varlikli esimde oyle ilk zamanlar cok mutluydum ama Şu an hamileligin verdigi hormanlardan mi bilmiyorum hic bir sey beni mutlu etmiyor, onceki iliskimde de mutsuzdum , eşim somut olarak bana karsi kötü hicbir sey yapmiyor aksine cok iyi davraniyor ama esimin ailesi dahilinde surekli bu mıy mıylık bu kibarlik , elitlik , iyiden iyiye canimi sikmaya basladi ozellikle surekli ama surekli gündemin takip edilmesi , siyasi sohbetler v. s bu konular beni artik fazlasiyla sıktı.
Bunu aileme anlatamam hem uzulurler hem kendin sectin bu hayati derler arkadaslarimada anlatamam daha evliligimin senesi dolmadan bunlari yapmam cok kotu ama elimde degil yardim almayi dusunuyorum ama gizlice nasil olacak bilmiyorum.
Onu sevsemde hep mutsuz olmaktansa bosanip calismaya baslayip cocugumla yasamak gibi bi fikrimde var bilmiyorum ama kafam cok karisik.
Hamileyim ve dogumdan sonra boşanmayi dusunuyorum bu durum hakkinda fikriniz ne?
18
8
Görüşünü yaz