Erkek arkadaşımı çok seviyorum fakat ayrılmam lazım?

Gizli Üye
Arkadaşlar erkek arkadaşımı çok seviyorum 1 yıla yakın bir süredir beraberiz ilişkimiz aslında ciddi yani 1 yıl sonra evlenmeyi düşünüyorduk normal şartlarda hazırlıklarımızı vs yapmaya başladık o 24 ben 23 yaşındayım. Fakat ilişkinin başından beri tartışmalarda asla beni dinlediğini ya da anlamaya çalıştığını hissetmiyorum kavgalarımızın çoğu ondan sebepli aslında ben de normalde fazla ses çıkaran ya da tartışmaları büyüten uzatan taraf değilim konuşulsun hallolsun bitsin kafasındayım çünkü uzatmanın bize zarar vereceğinin farkındayım. Ama o kesinlikle kıymetimi bilmiyor tartışmaların hepsi onun yüzünden olsa da ben biraz sesimi çıkarsam kavga çıkaran taraf olmuş oluyorum o mesele konuşulduğu için. Velhasıl kelam artık bazı şeyleri halledemez olduk konuşsak sinirleniyor küfür hakaret vb. Bir şey olmasa da kötü ve ağır konuşuyor sonra bazen gelip abarttığını söyleyip özür diliyor ama ben artık dayanamıyorum. Onu seviyorum ve bu yüzden canım yanıyor zaten sevmesem o kadar değer vermesem neden kafama takayım gittiği yere kadar der kestirip atarım çokta emek verdik bu ilişkiye. Gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum severken ayrılmak çok kötü, sizce ayrılmalı mıyım yoksa biraz daha çabalamalı mıyım? Çünkü haddinden fazla çabaladığımı kendimden ödün verdiğimi düşünüyorum. Eğer çözüm odaklı bir düşünceniz tavsiyeniz varsa söyler misiniz?
Erkek arkadaşımı çok seviyorum fakat ayrılmam lazım?
3
2
Görüşünü yaz