Ayrılığı nasıl atlattınız?

Gizli Üye
1 sene içinde 2 kez beni terketti ilkinde 4 ay ayrı kaldık barıştıktan 2 ay sonra beni yine terketti.
Neden diye sordum içimden gelmiyor belkide yeteri kadar sevemiyorumdur seni dedi, seviyorum sanıyorumdur dedi. Dünyam başıma yıkıldı.. Bana 1 hafta önce yazın evlensek olmaz mı demişti ona sevgimi fazlasıyla verdim sorun sende değil dedi en ufak bir şeyde terkedilme korkum vardı o da bunun farkındaydı ve beni psikolojik baskıya sokuyordu haksızda değilmişim yine terketti.. aşığım demeler vs annemle tanıstırıcam seni demeler.. En yakın arkadaşıyla tanışmıştım onun yanındabile bu kız benim huzurum be onsuz yaşayamam diyordu 1 hafta geçti beni terketti hemde durduk yere bu acı nasıl geçer? belki derdimi küçümseyenler olur ama ben ilk defa sevdim nasıl rol yapabilmiş bana vermedigi sözler yoktu aramıza hiçbir şeyi sokmayacaktı sözde. sen çok fedakarsın her şeyi yapıyorsun bana hep dürüstsün helal olsun ama ben seni üzerim dedi cünkü insan sevdigine üzülürmüs dedi kısacası sevilmemişim.. ben bir daha aşık olamamaktan korkuyorum onu artık sevmek istemiyorum akıl verin lütfen

Fotoğrafımızı paylaşmasını istedigimde bile bahaneler üretiyordu zamanı degil içimden gelmiyor diyordu bu bile yeterdi aslında anlayamamışım heralde
Ayrılığı nasıl atlattınız?
3
2
Görüşünü yaz