Kimsesiz bir insanı dinlemek isterseniz okuyun?

Gizli Üye
Ben kimsesiz gibi doğdum büyüdüm.. Ailemden ne sevgi, nede destek gördüm. Maddiyatları iyi olmasına rağmen hiç
minnet etmedim. En fazla hayat boyu özel olarak 100 TL harçlık almışımdır. Kimsesiz gibi olduğum için çalışıp iyi
bölüm kazandım, üniversite zamanı en az 6 gün çalıştım. Bir başıma kaldım gibi bir sey. İş olarak iyi yerlere geldim. Evimi, arabamı aldım. Jilet gibi giyinirim, bakımlıyımda. Ayrıca fizik olarakta kaslıyım. Ben hep ailesizlik olmanın eksikliğini çektim. Bundan ötürü hep sevdiğim biri olsun ve aile kurayım dedim. Gerek yakışıklı olmamam, ağır başı ve ağzımım pek iyi laf yapamaması ile olumsuzluk ile sonuçlandı hep. Belki 1000 üstü kitap okumuşumdur, hobilerim vs de var. Gözlemlediğim hemen hemen her erkek kadına seks objesi olarak bakıyor. Kolay yoldan yatağa atma derdinde. Ben sadece beni seven biri olsun ve aile kurayım istedim hayatım boyunca.
Şöyle bir baktığımda hayatıma çok boş olduğunu anlayabiliyorum. Aylardır ağır depresyondayım. Bazen ölümün kıyısana geliyorum ama Can Allahın olduğu için yapamam.
Gerçekten hissetiklerimi anlayan var mı?
Güncellemeler:
5 ay
İşte bu konudaki gibi arkadaslar tek başıma ve mutsuzum. Hasta olsam, üzülsem veya baska bir sey. Kimse merak etmez (arkadas hariç) bir şey olsa ölsem kimsenin umrunda olmam. Dışardan bakana göre gayet iyi bir hayatım var ama içi öyle değil..
dünya sevgiside kalmadı içimde, uyuyorum uyanıyorum aynı. Her yeni
Bir gün daha da umutsuzluktan baska bir sey getirmiyor.
Kimsesiz bir insanı dinlemek isterseniz okuyun?
6
1
Görüşünü yaz