Nasıl bir insan anlayamadım ben?

Gizli Üye
Arkadaşlar arkadaşımın eşinin arkadaşı evlenmek istiyor muş arkadaşımda beni tavsiye etti evlilik görüşmesi yapın dedi ben de kabul ettim şu an farklı şehirlerde olduğumuz için o mesajlaşarak konuşmaya başladık dün adamda mühendis kariyer çevre var falan bayağı entel bişey. Neyse biz birbirimizi tanımaya başladık işte hobin nedir ne seversin ne yaparsın eğitim okul falan filan, bi 4-5 saat aralıklı konuştuk. Uyumadan Son 2 saat dedi ki sen tam evlenilecek kızsın seninle evlenmem lazım fotoğrafımı gördü yüzün ay parçası gibi melek gibisin çok güzelsin gibi şeyler söylemeye başladı. yaşadığın şehire gelirim tayin ile ama hitapları böyle sanki 3-4 aydır tanıyormuşuz gibi birbirimizi sürekli meleğim ay parç * kalp emojiler falan sonra dedi senin ayak numaran kaç ben de otuzaltı dedim minik minik ne güzel çok severim dedi başladı evlendikten sonra ayaklarını öperim şöyle yaparım böyle ederim. Senin heryerin yüzün gibi güzeldir. Ben şok 😳 ne diyo diyorum bu. Yani benim bildiğim evlilik için tanışıyoruz birbirimizi tanıyoruz niye böyle sevgiliymişiz gibi davrandı anlayamadım. Sürekli bana diyor ki ellerini öperim ayaklarını öperim. Sonra ben dedim uyuyacam iyi geceler dedik bitti. Bu sabah hiçbir şey yazmadı kaç defa çevrimiçi olduğunu gördüm bu nasıl bir insan sizce ben anlayamadım.
Nasıl bir insan anlayamadım ben?
9
1
Görüşünü yaz