Dün aldığımı öğrendim?

Gizli Üye
Bir flörtüm var mayıstan beri görüşüyorduk arada tartışıyorduk konuşmuyorduk çok çapkın biri çünkü ben bunu iddia ettikçe benim aldatmaya vaktim mi var köpek gibi çalışıyorum diyor perşembe gününden beri bana soğuk davranmaya başladı neyse güya göruscektik güya karantinaya beraber kapaniriz dedi sonra yoğunum işlerim var moralim bozuk diye söylendi cuma günü sürekli çevrimiçiydi bana geç yazdı gece hiç görmedi cumartesi sabah baktım Instagramda yeni bir kadın eklemiş kadının story'sinde iki erkek eli bir de kadının eli vardı alkol alıyorlardı daha sonra bu o evden film izlerken story atmış aynı şekilde baktım kadınla bunun paylaştığı ev aynı nargile viski rakı şu bu aradım acmadi mesajlarima dönmedi kudurdum delirdim bir fake hesaptan kadina saydırdim hemen benimki kadını takipten çıkarmış sonra 70 kişiyi hesabından silip kadını tekrar ekledi. Ne yapmalıyım bilmiyorum dayanamadım blöf attım yasakta bile benim aşkım çalışıyor dedim evet yazdı üzgün surat koymuş sıfatın diktigim. Şimdi bana güzel bir intikam fikri verin nolur
Dün aldığımı öğrendim?
10
1
Görüşünü yaz