Siddet sonrasi esimden ayrildim. Cok pismanim diyor?

Gizli Üye
2011 yilindan beri birlikdeyiz. 2016da evlendik. Esimle hep cok iyi bir iliskimiz vardi, cok tartisirdik ama hic saygi cercevesinden cikmazdik. Siddet, hakaret Kufur hic bir zaman yokdu. 7 ay once bugun kadar ki en buyuk tartismamizda bana vurdu. Halen unutamiyorum dusununce nefesim kesiliyor panik atak yasiyorum. Olaydan sonra evden ayrilmak istedim, esim ikna etmeye calisdi, ozur diledi pisman oldugunu soyledi ama yinede ayrilmak istedim. Esimde ev senin ve oglumuzun (18 aylik) evi, siz burda kalin ben giderim dedi. 7 aydir ayriyiz, aksamlari gelir oglumuzu alir birlikde Bir kac saat gecirir sonra birakir. Maddi olarak hep desdek cikdi. Oglumuzu her birakdiginda tekrar bir sans istedigini ve cok pisman oldugunu soyliyor. Onu halen cok seviyorum, ama oglumu dusunmek zorundayim. Siddet dolu bir evde buyumesini istemiyorum ama normalde biz boyle degildik. Oglumun anne ayri baba ayri evde de buyumesini istemiyorum.

Şu an kendi isteklerim cok onemsiz. Onceligim oglum ve kafam cok karisik. Bilmiyorum neden buraya yaziyorum ama artik anlatacagim kimse yok. Hepsi sans ver diyor ve sikildilar beni dinlemekden.

Soru haline tum bunlari cevireceksem.. ne yapmaliyim? Dogru olan nedir?

Yardim edin bana 😔
Siddet sonrasi esimden ayrildim. Cok pismanim diyor?
8
2
Görüşünü yaz