Ben mi çok abartıyorum?

Gizli Üye
Nişanlımın iş yerinde biri pozitif çıkmış. Aptal kadın maske takmadan oturmuş nişanlım da 14 gün karantinaya aldı kendini bu yüzden test verecek. Ben de sağlık çalışanıyım uzun süre covidde çalışırken biz beraber yaşadık. Şu an onun pozitif olduğunu sanmıyorum çok bir teması yok zaten çok az da boşluğum oluyo bu hafta 2 ayda bir gelen bir boşluk var sabah işe gitmiyorum. Normalde nişanlımla geçirecektim o zamanı o da boştu ama şimdi gelme diyor bense daha çok gitmek istiyorum. Aylarca benim her an pozitif olabileceğimi bile bile benimle yaşadı şimdi ona yardım edememek bana çok kötü geliyor kendimi koruyarak ona yemek vs yapabilirim sonuçta. Beni düşünüyor biliyorum ama söylediği şeyler çok kötü. Gelirsen kapıyı açmam sana arkadan kilitlerim diyor anahtarım olduğu için. Kendimi ondan çok öte çok yabancı hissediyorum ve çok üzüldüm ağladım. O hasta olursa ne olacak ona kim bakacak ki benden başka? Keşke seni dinlemeseydim de bu yaz evlenseydik dediğim için de çok abartıyorsun korkacak bir şey yok sorunumuz da yok sorun var gibi davranma güzel şeyler düşün uyu dedi bana. Gerçekten abartıyor muyum
Ben mi çok abartıyorum?
1
6
Görüşünü yaz