Çevremdeki herkes evli, ben evde mi kaldım?

Gizli Üye
Arkadaşlarımın hepsi evli ilkokul, lise, üniversite arkadaşlarmın tamamı evli bir ben bekarım. Bu durum çok canımı sıkıyor. Üniversite deyken görücü çok çıkıyordu. Ondanda annem okuyor diyordu. bende evlenmek istiyorum zaten ama karşıma düzgün birisi çıkmıyor görücü usulü nüde denedim o da mal çıktı ciddiyim mal, geldi oturmaya sonra gitti , sonra 2 gün sonra beni tavsiye eden kişi aradı onu bende sizden haber bekliyorum filan olumlu konuşmuş 2 ay oldu aramadı mal kafalı, üzüldüm ama bozuntuya vermedim aileme karşı, ne bilim instrgam dada üniversite hocam bana yürüyor onada kanım ısınmıyor. Durmadan yazıyor. Yaşıtlarımında aklı başında değil başka biyerinde o yüzden yüz vermiyorum evlenmelik erkeklerri tüm kızlar kaptımı :(( yılbaşı günü instrgam ı kapatcam herkesin mutluluğunu görmek istemiyorum offf bu yıl 23 olcam :( çocukluğumdan beri evlenip anne olmak istiyordum oysa ki evde kaldım. 23 yaşında tek iseniz mutsuzsunuz hep :(saçımın rengini değiştiriyorum spor yapıyorum herşeyi yapıyorum mutsuzum :( evlenemicekmişim gibi bir his var içimde (kader demeyin kaderi biz çiziyoruz keşke üniversite ye gitmeseydim de evlenseydm :((
Çevremdeki herkes evli, ben evde mi kaldım?
11
5
Görüşünü yaz