Biraz da bana fikir verseniz ey arkadaslar , olmaz mı?

Gizli Üye
1.5 yıl önce tanıştıgım biri vardı aramızda 8 yaş olmasına ragmen cok iyi anlaştık.
Zaten burclarımız ve doğdugumuz gün bile aynı. Aynı şeylere güldük aynı şeylere üzüldük vs
Başından geçen en büyük hayal kırıklıgını bile paylaştı, duygusal manada zarflıyoruz birbirimizi ama asla olamayız, bunun bilincindeyiz modundayız..
Çünkü doğu ve batı , kuzey ile güney , ak ile kara gibi zıttız. Yani bir araya gelsek 3 . Dünya savası çıkar öyle söyleyeyim. Aileler ve kültürler tamamen farklı.
Neyse hatta bir aksam bu bana acıldı ben senden cok hoslanıyorum olmaz biliyorum o yüzden açmıyorum konuyu ama senide kaybetmek istemiyorum filan. Bende ne sen söylemiş ol ne de ben duymus olayım böyle bir şeyi dedim.
Neyse 1 ay sonra biz bunla bir şeyden dolayı birbirmize uyuz olduk hatta bir süre sonra beni instadan sildi, aradan 7 ay geçti 2 hafta önce yine mesaj attı
Konusuyoruz, ne hikaye atsam yazıyor gırgır şamataya gene devam ama eskisi kadar uzun sürmüyr konusmalarımız ve ben "yazıyor..." iken wp de pat cıkıyor 10 dk sonra cevap
deminden beri bilerek 1 saattir cevrimiçiyim sürekli girip cıkıyor beni mi kontrol ediyor baskasını mı anlamadım.

He o 7 aylık sürede birinden hoslanmış bunu biliyorum, yakaladım yani.
Neyse.. Ne düşünüyorsunuz söyleyin bakalım
Biraz da bana fikir verseniz ey arkadaslar , olmaz mı?
5
1
Görüşünü yaz