Eşim beni evlendigimizin üçünçü yılından beri beni aldatıyor?

Gizli Üye
Merhaba Eşim beni evlendigimizin üçüncü yılindan itibaren aldatmaya başladı. Ben hiç-bir şey olmamış gibi yaşamaya devam ediyorum. Iki çocuğumuz var. Aynı yatağa girmiyoruz. Birbirimize hicbir şekilde dokunmuyoruz. Sadece alınacaklar ve ev hakkında çocuklar hakkında konuşuyoruz. Beni bir sürü kadınla aldattı en son olana taktı. Onunla nikah kıydı hamile bıraktı yine boşanmadım. Benden boşanmak istiyor musun diye soruyorum hayır diyor. Bosanacam senden deyince çocukları ver git boşan diyor. O kadına çok aşık onu hiç aldatmadı 4 yıldır onunla beraber. Yakinda yeniden baba olacak. Ben yine boşanmıyorum hala boşanmıyorum. O kadına çok dürüst davranmış bana hiç öyle davranmadı telefon şifresini dahi ona vermiş whatsapi istediği gibi karıştırıyormus sosyal medya hesapları da onda. Eşinin ondan başka kadını gözü görmüyor ben ne yapacağım?
Güncellemeler:
5 ay
Benden boşanmak istiyor musun dedim yoo dedi. Ben senden boşanacağım dediğimde çocukları ver ne yapıyorsan yap dedi. Ben senin için ne ifade ediyorum diye sorduğumda sen benim çocuklarımın annesisin cevabı verdi. Sizce beni seviyor mu? Niye boşanmıyor o zaman?
Eşim beni evlendigimizin üçünçü yılından beri beni aldatıyor?
12
9
Görüşünü yaz