Eski sevgilimle ayrilali bir hafta oldu aramiz zaten bozuktu eski sevgilisi takip etti bunu falan konusuyorlarsizce geri doner mi?

Edaaa09x
CANIM COK YANIYOR LUTFEN BISE DIYIN YORUM YAPIN SIZCE DONER MI DONMEZ MI ONA GORE HAYATIMA BAKIM BENDE LUTFEN Ayriligin ikici gunu senle bise konusacan diyip aradi ama konusmadi hep oyaladi sonra ben aradim birisyle konusuyordu kesin o eskisiyle sonra hep mesgule verdi engeleldim 4gun yanina geliyom diye mesaj atti yine yarin oldu yanina gelecem muaitmisin diye mesaj atti hicbirine cvp vermedim engelli zaten dunde arkadsindan aradi alo dedi aninda suratina kapattim cok aci cekiyorum arkadaslar ve numarami silmisti 2gunden belli kayitli o barismak istese mesaj atar konusmamiz lazim engelli kaldir falan der eder ama oylede yapmiyor arka arkayada aramiyor niye boyle yapiyor sizce ha bu arada bide instadan kendisi engelledi wpten normalden ben instada o kiz ekli ya kesin ondann...
O eskisiyle biraz konustuktan sonra sana donecek
A seç
Sana dönmiyecek
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
5 ay
Donmicekse niye boyle yapti ozmn
5 ay
Guncel
Eski sevgilimle ayrilali bir hafta oldu aramiz zaten bozuktu eski sevgilisi takip etti bunu falan konusuyorlarsizce geri doner mi?
3
3
Görüşünü yaz