Bir yol gösterebilir misiniz?

üyeyimm12
4 senedir ailelerimizin tanıştığı ciddi ilişkimiz olan sevgilimle bir kaç aylık bir ayrılık sonrası barıştık, ayrılık sebebi ağırlıklı olarak benim sürekli kaprislerim, kavgacı tutumum, yersiz kıskançlıklarımdı.
Değiştiğimi görmek istediğini söyledi tekrardan bir yola çıktık. Ailesi benim hakkımda her zaman olumludur çok severler benim için çok düzgün bir kız iyi anlaşın artık çocukluk etmenin zamanı geçti demişler, bende saygımı her zaman korurum.
Kendisi işsiz kpss puanını aldı ama atanıp atanamayacağı meçhul, dayılarının yanında çalışıyor ama oda kesin bir iş değil sonuçta kendi mesleği değil.
Ona gayet ılımlı, sağlıklı yaklaşıyorum. Bunaltmamak ve sıkmamak adına beni pek arayıp sormadıkça ben onu daraltmıyorum. Oda bende ki değişimleri zaten gördüğünü artık çocuk olmadığımızı sürekli mesajlaşmanın manası olmadığını söylüyor bende katılıyorum buna. Sanki biraz bir şeyler eksik sevmiyor desem değil, sevdiğini dile getiriyor, barıştığımızda onlara gittim hoş karşıladılar, güzel sözler söylüyor, bahsediyor ilerde şöyle vs yaparız diye ama bazen de buz gibi oluyor.
Ona bizimle ilgili ne planlıyorsun dedim genel olarak hayatla alakalı hiçbir şey planlamıyorum, planlayınca olmuyor, hayırlısı diyorum her şeye akışa bıraktım dedi, sabah konuştuk daha araştık kötü bir şeyde yoktu. Kursu sınavı var benimde öyle ayın 14unden sonra rahatlayacağız. Hani ona ben demiyorum buluşalım diye ama oda henüz bir şey demedi hiç. Gidişat nedir nasıl yaklaşmalıyım nasıl davranmalıyım? Benimle ilgili bir problem var mı diyorum hani benim hatam hayır diyor seninle alakalı neden problem olsun diyor ama durumu anlayamıyorum. Ne dersiniz nasıl davranmalıyım?
Bir yol gösterebilir misiniz?
0
1
Görüşünü yaz