Erkeklerle çok laubali olmayan kızlar bulmak neden artık zor?

Dj_Parrot
Öncelikle bunu herkes için söylemiyorum. Kimse üstüne alınmasın lütfen. Çoğu kız biz iyiyiz işte kimseyle görüşmüyoruz vs. ayağına yatıp aslında en çok bu konu da yanlış yapan kişilerler. Neden artık eskisi gibi dürüst her erkekle muhatap olmayan kızlar pek yok? Neden çoğu kişi kendini iyi gibi gösterip ayran gönüllü oluyor? Genel olarak bu konuda ki düşüncelerinizi merak ediyorum. Siz neler düşünüyorsunuz?
Güncellemeler:
5 ay
Arkadaşlar öncelikle herkese keyifli geceler diliyorum. Burda soru detayında da bahsettiğim gibi herkes için söylemiyorum zaten dedim. Onun dışında sadece kadınları hedef alma gibi bir niyetimde yok. Böyle yaparak da elime birşey geçmez zaten. Biz erkeklerin de kötüleri var elbette okey bunda bir şeyimiz yok. Ama erkeklerin iyisi kötüsü anlaşılabiliyor. Siz kızlar maalesef değmeyecek erkeklerden sizden büyük olanlardan, serseri ruhlu olanlardan hoşlanıyorsunuz.
5 ay
İyi erkekleri sıkıcı ve monoton buluyorsunuz. Sonra erkekler neden böyle iyi belli ama zaten. Ama benim dikkat çekmek istediğim şey burda kızların iyisini kötüsünü maalesef anlayamıyoruz. Hep bi geçmişi saklama çabası üzgünüm dürüst değilsiniz bazılarınız. Sorunca benim ilişkim olmadı herhangi bir şey yaşamadım dersiniz. Sonra tanışınca şeyiniz ortaya çıkıyor maalesef. Ama erkekte bu belli seçim ona göre yapıyorsunuz. Ama kadınlarda böyle bir şey yok sorarlarsa hepsi sözde çok namuslu...
78
27
Görüşünü yaz