Evlenmek istedigim kisi benden 15 yas buyuk diye ailem karşı cikiyor ne yapsam etsem ikna edemedim sizce fark cok fazla mi?

Gizli Üye
Merhaba bu aralar ailemle problem yasiyorum problemin sebebi ben 31 aralikta 28 yasina girecegim evlenmek istedigim kisi 43 yasinda ozellikle annem abarti tepki veriyor. 4 yildir duzgun bir isim var ama hep ev is spor arasi o kadar hic dogru durust sosyal hayatim olamiyordu bi sevgilim vardi 5 yil surdu basima belaydi ayrildik zor kurtuldum son 1 yildir malum pandemi evlere kapandik zaten birini bulmam imkansizlasmisti iyice.
2 ay once calistigim sirketle is yapan biri geldi is dolayisiyla tanistik hos sohbetli bi adam acikcasi ilk gordugumdede begenmeme ragmen belli etmemistim birkac kez daha gelince disari ciktik yanimizda birileri vardi hep sonra evine yemege davet etti gittik 3 is arkadasim daha vardi yanimda.

Sonra bigun yolda yururken aniden biz evlenelim bence nasil olur dedi ama şaka yapar gibiydi ikimizde aramizda cekimin farkindayiz dedi , o bir evlilik gecirmis 2008 yilinda 1 yil surmus bosanmislar cocugu yok, ben hic evlenmedim cevap veremem Şu an dedim bocaladim ama israr etti hatta kapima kadar geldi 1 hafta boyunca hergun cocuk degilsin gerekirse ailenide ikna ederim dedi evet seviyorum ama arada da kaldim arkadaslarima yasini soylemedim onlarda sormadi bile simdi anlatsam tepki verebilirler diye anlatamiyorum arada kaldim benzer durum yasayan var mi aileminde rizasi olarak nasil olabilir.
Evlenmek istedigim kisi benden 15 yas buyuk diye ailem karşı cikiyor ne yapsam etsem ikna edemedim sizce fark cok fazla mi?
4
7
Görüşünü yaz