Flörtüm sabah, öğle, akşam hep mesaj atıyor. Ama derslerim var. Onunla sürekli ilgilenemem. Ne söyleyebilirim kırıcı olmadan?

Gizli Üye
Hep ilgileniyor. Tamam ilgi güzeldir. Hoşumada gidiyor. Ama benim derslerim ve sınavlarım var başarıma etki etsin ya da vaktimi alsın istemiyorum. Özledim seni falan yazınca birşey diyemiyorum. İyide davranıyor. Fakat onun elinde mesleği var üniversiteyi bitirdi rahat. Çok başarılı biri. Ama ben henüz bitirmedim. Aramızda 6 yaş var bu arada. halbuki daha anlayışlı olması gerekmiyor mu? Yani ben söylemeden benim dersimle ilgilenmem gerektiğini bilmesi gerekiyor. Derslerde önemli yani. Ders çalışırken mesaj atınca sinirleniyorum. Bazen derse odaklanıp mesajı geç görüyorum. Geç cevap veriyorum. Sonra üst üste yazıyor. Bir yere gittiğim yok zaten. Neden böyle yapıyor. Az ilgileniyorsun diyor. Mesajınada cevap veriyorum. Ne yapmalıyım ki anlamadım. Ne söyleyebilirim kırıcı olmadan?
Flörtüm sabah, öğle, akşam hep mesaj atıyor. Ama derslerim var. Onunla sürekli ilgilenemem. Ne söyleyebilirim kırıcı olmadan?
2
1
Görüşünü yaz